• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

W 2002 r. zorganizowaliśmy spotkanie założycielskie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jasiołeczka” z siedzibą w Gimnazjum w Świerzowej Polskiej.

   Początki jego działalności to głównie przygotowywanie uczniów gimnazjum do zawodów sportowych z różnych dyscyplin. Powstanie nowej hali sportowej umożliwiło zrealizowanie istniejących już dużo wcześniej zamierzeń Zarządu UKS „Jasiołeczka” o utworzeniu sekcji judo. Odzew rodziców i dzieci z Gminy Chorkówka przerósł oczekiwania – na dobry początek 35 zawodników. Do prowadzenia zajęć zatrudniony został Piotr Drozd – wieloletni zawodnik (tytuł Akademickiego Mistrza Polski) i trener judo, którego krośnieńscy wychowankowie wielokrotnie zdobywali najwyższe miejsca na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Przez 3 lata jego pracy w UKS „Jasiołeczka” liczba zawodników wzrosła do prawie 60, utworzono filię świerzowskiej sekcji w Kopytowej, a młodzi judocy bez kompleksów i niejednokrotnie z sukcesami walczą na zawodach okręgowych i międzynarodowych.

Nominacja Piotra Drozda w kategorii trenera do XVII Plebiscytu na najpopularniejszego sportowca, trenera i działacza powiatu krośnieńskiego to nie przypadek. Sympatia, szacunek i zaufanie, jakim cieszy się w naszej gminie jako trener i nauczyciel w-f niech znajdzie odzwierciedlenie w Waszych głosach.

Dlaczego głosujemy na Naszych????

Po pierwsze: Kto jak nie Piotr zasługuje na zdobycie I miejsca, tym bardziej, że uroczysta gala i wręczenie nagród odbędzie się 15 lutego 2018 r. w jego miejscu pracy zawodowej, czyli Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej Polskiej, a dla mnie jako Prezesa UKS „Jasiołeczka” to też będą przemiłe chwile.

Po drugie: Kto jak nie Kacper zasługuje na wysokie miejsce, gdyż jest jednym z niewielu z naszej gminy, którzy mają szanse na grę w piłkę nożną w najwyższej lidze w Polsce, a kto wie może też w reprezentacji

Po trzecie: Kto jak nie Janek zasługuje na wysokie miejsce, gdyż jest jednym z najbardziej znanych i postrzeganych biegaczy w naszej gminie, jest tym który nie raz wygrywał na żegleckim gruncie a dodatkowo zawsze wspierał nas finansowo w organizacji naszych imprez Biegowych,

Po czwarte: Kto jak nie Weronika i Łukasz zasługują na wysokie miejsca, gdyż są nam bliscy, swoimi występami i działaniami promują sport na naszym gminnym szczeblu.

Dlaczego mi na tym zależy???  Przed trzema laty wraz z Michałem i Tomkiem byliśmy również nominowani, i pomimo tego, że uzyskaliśmy w głosowaniu sms-owym jeden z najlepszych wyników, to zdecydowało coś innego, a mianowicie kupony z darmowej gazety Nasz Powiat. Sposób jej rozprowadzenia po poszczególnych gminach pozostawiał wiele do życzenia. Teraz już nie ma kuponów w Naszym Powiecie, bo ktoś przejrzał na oczy, więc wszystko w Naszych rękach.

Głosujmy !!! To moja prośba!!! Czas na finisz!!!

Wysyłajcie SMS-y o treści:

SPK22,4,12,18,8,T3,D5  na numer 7136 (koszt z VAT 1,23 zł)

Wszystkie cyfry i litery piszemy bez spacji.