• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

TREŚĆ OBWIESZCZENIA STAROSTWA POWIATOWEGO W KROŚNIE:"Uwaga kierowcy! Utrudnienia na drodze Jasło – Łajsce – Zręcin

W związku z prowadzoną inwestycją pn. „Rozbudowa, przebudowa drogi powiatowej Nr 1850R Jasło – Łajsce – Zręcin polegającą na budowie mostu w ciągu ww. drogi wraz z dojazdami w miejscowości Zręcin”, Starostwo Powiatowe w Krośnie informuje, iż dla zapewnienia prawidłowego przebiegu robót oraz bezpieczeństwa użytkowników drogi, w dniach od 22 czerwca do dnia 10 października 2018 r. będzie wprowadzone tymczasowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi powiatowej nr 1850R Jasło – Łajsce – Zręcin (ul. Kościelna) w obrębie mostu przy skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1949R Jedlicze – Żarnowiec – Zręcin (ul. Konopnicka, ul Żeglecka) w m. Zręcin.

Dojazd do parafii, cmentarza, innych budynków i instytucji będzie dopuszczony od strony ul. Krośnieńskiej i Łukasiewicza w m. Zręcin.
Na czas prowadzonych robót od skrzyżowania dróg nr 1896R i nr 1850R do mostu będzie czasowo wyłączany z ruchu odcinek w określonych godzinach.

Objazd związany z zamknięciem odcinka drogi nr 1850R na czas budowy mostu, odbywał się będzie drogami powiatowymi: nr 1896R Krosno – Kobylany – Toki do m. Chorkówka i nr 1953R Chorkówka - Żeglce do m. Żeglce, następnie droga nr 1850R do m. Zręcin.

Trasa objazdu oraz oznakowanie prowadzonych robót oznakowane zostaną zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu.

Ponadto odbywać się będzie kierowanie ruchem przez uprawnionych pracowników.

Przepraszamy za planowane ograniczenia w ruchu."

 

 

MKS Krosno informuje:

Informujemy pasażerów, że w związku z remontem mostu w ciągu ul. Kościelnej w miejscowości Zręcin z dniem 22.06.2018r. (piątek) do odwołania ulega zmianie trasa linii 11.

Linia 11 będzie kursowała z Jedlicza do przystanku Żarnowiec Muzeum, a następnie zostanie skierowana przez Dobieszyn i ul. Maczka w Krośnie do przystanku Świerzowa skrzyżowanie i dalej bez zmian.

W wyniku tego objazdu nie będą obsługiwane przystanki: Żarnowiec I, Żarnowiec Stawisko, Zręcin skrzyżowanie, Zręcin ul. Łukasiewicza i Świerzowa Dom Ludowy.
Jednoczenie ulega zmianie trasa linii nocnej N1, która jadąc z Jedlicza do Krosna zostanie skierowana do przystanku Żarnowiec Muzeum, a następnie przez Dobieszyn bezpośrednio do przystanku Polanka Os. i dalej bez zmian.
Na obu liniach wystąpią korekty czasów odjazdów z poszczególnych przystanków.
Szczegółowe informacje: tel. 13 436 86 94.

 

Proszę o zapoznanie się z powyższymi informacjami i przekazanie jej sąsiadom i swoim najbliższym.