• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

5 lat temu z inicjatywy Pań – Anny Szydło, Katarzyny Ziemiańskiej, Sabiny Janik i Małgorzaty Czelny powstało Niepubliczne Przedszkole Misiowo.

Pasja, zaangażowanie, upór, pokonywanie codziennych problemów wyżej wymienionych Pań spowodowały, że z garstki dzieciaków, które rozpoczynały swoją naukę w przedszkolu w roku 2013, teraz uczęszcza do Misiowa już 50 dzieci. Dobra organizacja, praca na wysokim poziomie całej załogi Misiowa przyczynia się do coraz większej popularności przedszkola. To już nie tylko przedszkole, to również catering, rękodzieło i usługi dekoracyjne.
W niedzielę 29 lipca mieliśmy okazję wystąpić na 5 urodzinach przedszkola, gdzie zaprezentowaliśmy dwa skecze, jeden dla dzieci, drugi dla dorosłych. Nasz występ cieszył się dużym zainteresowaniem i wprowadził oglądających w dobry i wesoły nastrój. Brawa, które otrzymaliśmy utrzymują nas w przekonaniu, że warto realizować swoje pasje i przygotowywać kolejne programy artystyczne.
Dziękując za przemiłe przyjęcia naszej grupy artystycznej „Że Chcę”, korzystając z okazji chcielibyśmy życzyć całej społeczności „Misiowa” kolejnych tak pięknych i radosnych jubileuszy, wielu nowych i pozytywnych doświadczeń, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz spełnienia marzeń, zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych. Dziękujemy za zaproszenie oraz za dotychczasową owocną współpracę i mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz występ w Misiowie.
„Że Chcę” dziękuje również występującym, na których zawsze można liczyć; Katarzyna Jagieło, Marlena Gajecka, Paulina Kasza, Kasia Delimata, Anna Łopatkiewicz, Madzia Wasłowicz, Adrian Wolski, Jarek Kasza, Grzesiek Węgrzynowski, Piotrek Cyburt, Michał Frużyński, Tomek Laskoś, Jacek Dubis, Tomek Serwa, Piotr Dedowicz, Modest Gunia i Łukasz Jagieło.