Drukuj

Mecz rozpoczął się od ataków naszych zawodników na bramkę rywali. Pierwszy groźny strzał wybroniony przez bramkarza rywali oddał Kozieł. W drugiej i trzeciej minucie na bramkę przeciwników groźnie strzelali Grzesik i Gunia, jednak te strzały znów obronił golkiper Doliny. Zemściło się to w czwartej minucie, kiedy to Gunia nie upilnował najlepszego strzelca Doliny, Solińskiego, który wyprowadził Iwlę na prowadzenie.

Kolejne minuty to zdecydowana przewaga naszych zawodników, którzy raz po raz ostrzeliwali bramkę rywali. Niestety strzały Kozieła, Rachwalskiego, Guni, Węgrzyna, Skalskiego i Grzesika oraz dwie sytuacje sam na sam Guni i Węgrzyna nie znalazły drogi do bramki rywali. Przeciwnicy w tym czasie stworzyli sobie dwie okazje do zdobycia gola z czego w 15-tej minucie wykorzystali jedną i pierwsza połowa zakończyła się naszą niesłuszną porażką 0-2.

Początek drugiej połowy to niestety katastrofalna gra naszych piłkarzy, którzy stracili 3 gole w 17,18 i 19-tej minucie. Wszystkie te gole zdobył Soliński, najlepszy zawodnik meczu, któremu dopisywało szczęście, gdyż każdy jego strzał lądował w naszej bramce. Po tych w większości głupio straconych bramkach nasi nie mając nic do stracenia rzucili się do ataków. Niestety znów brakowało szczęścia po tym jak w ciągu minuty Gunia i Szymbara zmarnowali sytuację sam na sam z bramkarzem. Zemściło się to bezlitośnie w 22 i 23-ciej minucie po kontrach Iwli, kiedy to tracimy 2 kolejne gole. Do końca meczu przewaga naszych nie podlegała dyskusji. Niestety nic z tego nie wyszło bo nasza ekipa raz za razem nie wykorzystywała nadarzających się okazji do zdobycia bramki. Okazje marnowali kolejno Kozieł X2 , Rachwalski X2 , Grzesik , Węgrzyn , Gunia X2, i Skalski. Ostatnia minuta to gol rywali, którzy aż na tak wysokie zwycięstwo z pewnością nie zasłużyli, bo stworzyli sobie tak naprawdę sześć sytuacji a zdobyli osiem bramek.

Katem naszego zespołu był Igor Soliński, który wbił nam aż 7 goli!!! Mimo tak wysokiej porażki cieszy bardzo duża ilość stworzonych sytuacji bramkowych. Smuci jednak słaba skuteczność, gdyby nasi wykorzystali choć by połowę sytuacji jakie sobie stworzyli wynik był by zdecydowanie inny.