• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Jako mieszkaniec Żeglec zatroskany o dobro naszej małej Ojczyzny zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w najbliższych dniach w dwóch wydarzeniach, które być może rozjaśnią Państwa ogląd na sytuację przedwyborczą w naszej gminie oraz przedstawią szanse jakie się przed nami odsłaniają.

Zapraszam Szanownych Mieszkańców Gminy Chorkówka oraz naszych sąsiadów na spotkanie z Marszałkiem Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Panem Markiem Kuchcińskim w piątek o godzinie 17.30 do Domu Ludowego w Zręcinie. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana Drużyna Prawa i Sprawiedliwości do Rady Gminy Chorkówka, Rady Powiatu Krośnieńskiego oraz Sejmiku Wojewódzkiego w wyborach samorządowych!

W sobotę 13 października o godzinie 9.15 nasze kochane Żeglce z roboczą wizytą odwiedzi Wiceminister Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski. Spotkanie rozpocznie się w Domu Ludowym a później kontynuowane będzie w terenie. Podczas tej wizyty kandydat na wójta Grzegorz Węgrzynowski będzie rozmawiał na temat dofinansowania budowy sali gimnastycznej w jednej z miejscowości Gminy Chorkówka oraz na temat doposażenia placu rekreacyjno sportowego w Żeglcach. Serdecznie zapraszam na te wydarzenia. Czas na zmiany w Naszej Gminie.