• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Już w najbliższą sobotę 16 maja planujemy kolejna edycję sprzątania naszej miejscowości. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby aby nasza miejscowość była piękna i czysta zapraszamy do włączenia się i pomoc przy sprzątaniu.

Początek akcji zaplanowany został na godzinę 15.00. Niestety z uwagi na panujące warunki epidemiologiczne akcja jest nieco opóźniona, ale liczymy bardzo na Was i Wasze Wsparcie. Prosimy również o zachowanie wszelkich środków ostrożności zgodnych z obowiązującymi w tym zakresie przepisami (używanie maseczek, rękawiczek, tworzenie mniejszych grupek).  Zwracamy się również z prośbą do tych mieszkańców, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli z nami być, aby poprzez posprzątanie wokół swoich posesji włączyli się w organizowaną akcję.

Zapraszamy do zgłaszania się do poszczególnych koordynatorów odpowiedzialnych za dane części miejscowości, którzy wyposażeni zostaną w worki oraz rękawice:

Debrza - Kasia Jagieło;

Wygoda - Maciej Bęben, Stasiu Sajdak;

Zadwór - Paweł Fruga;

Podlas - Wojtek Bularski;

Wieś od strony Chorkówki - Grzegorz Węgrzynowski;

Wieś od krzyżówki - Ania Łopatkiewicz;

teren Szkoły Podstawowej, stadion przy SP - Roman Skowron;

okolice Szkoły w stronę Debrzy - Halina Kochańska;

Zręcka od Szkoły - Iwona Skalska;

Zręcka od strony Zręcina  - Tomek Serwa

stadion LKS  - zawodnicy BŻ

Kolanówka - Wojtek Winiarski, Marek Banaś

Wszystkie grupy wraz z koordynatorami po zakończeniu sprzątania w swoich częściach proszone są o kierowanie się na plac przy Domu Strażaka.