20 stycznia 2012 w Kopytowej została rozegrana gimnazjada w piłkę siatkową. Rywalizowały ze sobą gimnazja z: Kopytowej, Świerzowej Polskiej i Zręcina w kategoriach dziewcząt i chłopców. Rozegrano zacięte mecze, które pozwoliły wyłonić podium, które w obydwu kategoriach wyglądało tak samo - zwyciężyło Gimnazjum ze Świerzowej Polskiej, drugie miejsce zajęło Gimnazjum w Kopytowej, na trzecim stopniu stanęło Gimnazjum ze Zręcina.
Wyniki turnieju dziewcząt:
Gimnazjum Kopytowa - Gimnazjum Świerzowa Polska 0:2
Gimnazjum Świerzowa Polska - Gimnazjum Zręcin 2:0
Gimnazjum Zręcin - Gimnazjum Kopytowa 0:2
Tabela
1 | Gimnazjum Świerzowa Polska | 2 | 6 | 4 | 0 |
2 | Gimnazjum Kopytowa | 2 | 3 | 2 | 2 |
3 | Gimnazjum Zręcin | 2 | 0 | 0 | 4 |
Wyniki turnieju chłopców
Gimnazjum Świerzowa Polska - Gimnazjum Kopytowa 2:1
Gimnazjum Zręcin - Gimnazjum Świerzowa Polska 0:2
Gimnazjum Kopytowa - Gimnazjum Zręcin 2:0
Tabela
1 | Gimnazjum Świerzowa Polska | 2 | 5 | 4 | 1 |
2 | Gimnazjum Kopytowa | 2 | 4 | 3 | 2 |
3 | Gimnazjum Zręcin | 2 | 0 | 0 | 4 |
Kadra na turniej Gimnazjum Świerzowa Polska:
Dziewczęta:
1. Izabela Barsznica
2. Magdalena Szczur
3. Monika Grzesik
4. Joanna Wityńska
5. Kinga Krzanowska
6. Klaudia Mazur
7. Aleksandra Korecka
8. Karolina Guzik
9. Natalia Żychowska
10. Kamila Buczek
11. Patrycja Paluch
12. Agnieszka Czekaj
13. Zuzanna Prętnik
14. Anita Matelowska
Chłopcy:
1. Kamil Drąg
2. Gracjan Bator
3. Kamil Zając
4. Rafał Szczur
5. Robert Gradowicz
6. Roland Liberacki
7. Kamil Biedroń
8. Jakub Szydła
9. Piotr Misiura
10. Kamil Misiura
11. Kamil Giemza
12. Paweł Giemza
Kadra na turniej Gimnazjum Kopytowa:
Dziewczęta:
1. Izabela Kobak
2. Anita Szymańska
3. Karolina Szymańska
4. Paulina Mróz
5. Elżbieta Zborowska
6. Anna Kosiek
7. Dominika Łukaszewska
8. Dominika Łukaszewska
9. Klaudia Janas
10. Klaudia Kut
Chłopcy:
1. Jakub Dziadosz
2. Dawid Doniek
3. Daniel Wasłowicz
4. Patryk Munia
5. Rafał Wojtowicz
6. Szymon Janocha
7. Jakub Rachwał
8. Adam Janik
Kadra na turniej Gimnazjum Zręcin:
Dziewczęta:
1. Julita Skrzęta
2. Paulina Jakieła
3. Gabriela Szmyd
4. Klaudia Oberc
5. Aleksandra Pełka
6. Olga Cieśluk
7. Karolina Horodyska
8. Katarzyna Wirmańska
9. Monika Gradowicz
Chłopcy:
1. Gabriel Najba
2. Krzysztof Nagłowicz
3. Adam Lula
4. Damian Szyzdek
5. Sebastian Dubiel
6. Jarosław Pełdiak
7. Dariusz Gościński
8. Krzysztof Malczewski
9. Daniel Glazer
10. Kamil Bal
11. Dariusz Serwiński
12. Dawid Musiał
Sędzia główny turnieju: Zenon Wiśniowski