Drukuj

W dzisiejszym meczu DLH nasza drużyna zmierzyła się z B&S Fighters Dukla.

Pierwsza połowa tego spotkania to minimalna przewaga naszego zespołu, który stworzył sobie 7 dobrych okazji do zdobycia gola. Niestety udało się zdobyć tylko 2 gole, które wbił rywalom Mędrek. Swoje sytuacje zmarnowali Gunia, Mędrek po dwie Kozieł, Grzesik i Węgrzyn. Rywale wprawdzie nie zachwycili ale po prostych błędach naszych piłkarzy zdobyli 4 gole. Poza zdobytymi golami Fightersi stworzyli sobie jeszcze 4 dobre okazje do zdobycia bramki ale między słupkami dobrze spisywał się Wolski.

W drugiej połowie to B&S mieli optyczną przewagę. Udokumentowali to zdobyciem dwóch bramek, które zdobyli po kolejnych szkolnych błędach naszych zawodników. Rywale co kilka minut wyprowadzali szybkie kontry, jednak więcej goli już nie zdobyli.

Nasi zawodnicy strzelili dwie bramki, które zdobyli Gunia i Grzesik.

Niestety po raz kolejny szwankowała skuteczność i mecz zakończył się naszą porażką 6:4