• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

 

3:0

Dziś rozegraliśmy wyjazdowy mecz w Chlebnej. Mecze z Chlebianką wyraźnie nam nie "leżą" (ani jednej wygranej w 4 dotychczasowo rozegranych spotkaniach). Dziś znowu "podtrzymujemy" złą passę.

W początkowej fazie meczu gospodarze osiągnęli przewagę i mieli wiele dogodnych sytuacji, jednak nasza defensywa poradziła sobie z tymi atakami zachowując czyste konto. Najdogodniejszą sytuację dla naszej ekipy miał Mateusz Grzesik, który po podaniu z rzutu wolnego Pawła Rachwała o centymetry minął się z piłką, którą wyłapał golkiper Chlebianki.

 

W drugiej połowie próbowaliśmy nacisnąć na gospodarzy, co się początkowo udawało. Jednakże w ok. 65 min. meczu Chlebianka strzeliła na 1:0. Kilka minut później podwyższyli na 2:0 z rzutu karnego po faula Stanisława Kozieła. Na kilka minut przed końcem meczu strzelili trzecią bramkę i ustalili wynik.

Znów, podobnie jak w sezonie 2009/10 i 2010/11, pierwszą połowę gramy dobrze, a w drugiej połowie nasza gra całkowicie się sypie. Nie mamy szczęścia do Chlebianki. Miejmy nadzieje, że na wiosnę w końcu się przełamiemy i zdołamy z nimi wygrać.

(Michał Wolski)


Coś o rywalu: Chlebianka Chlebna

Chlebianka  Chlebna została założona 20.04.2005 roku . LKS zrzesza zawodników z trzech wiosek CHLEBNEJ , PIOTRÓWKI I PORĘB . Chlebianka swój pierwszy sezon w KL "C" ukończyła na bardzo dobrym jak na beniaminka 4 miejscu z niewielką stratą punktową do trzeciego zespołu, który awansował klasę wyżej . W Sezonie 06/07 drużyna z Chlebnej uplasowała się oczko niżej w tabeli z pięciopunktową stratą do miejsca gwarantującego awans . W sez. 07/08 piłkarze z Chlebnej powtórzyli wynik z poprzedniego sezonu, jednak strata do miejsca gwarantującego awans była już spora . Sez. 08/09 Chlebna z dorobkiem 25pkt. zakończyła na 6 miejscu . Sez. 09/10 był najgorszym od momentu powstania klubu . Zawodnicy miejscowego LKSu  z 22pkt. zakończyli zmagania w KL "C" III na 8 pozycji . Miniony sezon Chlebianka może uznać za nieudany . Po pierwszej rundzie piłkarze Chlebnej zajmowali miejsce w ścisłej czołówce jednak po fatalnej wiośnie klub zaprzepaścił szanse na awans.

Mecze pomiędzy Błękitnymi a Chlebianką

SEZON  09/10  BŁĘKITNI  -  CHLEBIANKA  2:2  1:1

SEZON  10/11  BŁĘKITNI  -  CHLEBIANKA  1:3  1:2

Statystyki:

0 wygranych

2 remisy

2 porażki

5 bramek strzelonych

8 bramek straconych

(Tomasz Serwa)