Drukuj

W przedostatniej kolejce DLH nasza drużyna podejmowała doświadczony zespół Orłów Piesika.

Mecz rozpoczął się od ataków rywali, którzy stworzyli sobie dwie dobre okazje do zdobycia bramki. Ta sztuka im się jednak nie udała gdyż za pierwszym razem dobrze spisał się Wolski a następnie rywal nie trafił w bramkę.

Nasi odpowiedzieli groźnym strzałem Kozieła, który szczęśliwie wybronił bramkarz. W ósmej minucie fatalny błąd popełnił nasz golkiper przepuszczając strzał rywala między nogami co skończyło się stratą gola. Półtorej minuty później nasi przeprowadzili szybką kontrę, po której Szymbara doprowadził do remisu. Kolejna akcja zakończyła się bramką zdobytą przez Gunię. Niestety z prowadzenia nie cieszyliśmy się długo ponieważ tuż po wznowieniu rywale doprowadzili do wyrównania. Kolejnych kilka minut to przewaga naszego zespołu, który pod bramką przeciwników jednak grał zbyt chaotycznie lub egoistycznie. Tak więc pomimo dobrych okazji Kozieła, Guni, Rachwalskiego i Węgrzyna nie przyniosły nam gola.

W jedenastej minucie fatalnie pod naszą bramką interweniował Rachwalski wbijając piłkę do naszej bramki.

Po straconym golu nasi niestety nie utrzymali po raz kolejny rywala, który podwyższył wynik na 4:2. Minutę później Kozieł zagrał do Grzesika, ten minął rywali i zdobył gola nr 3 dla naszego zespołu. Do końca pierwszej połowy, mimo kilku dobrych okazji do zdobycia gola z obu stron, bramki już nie padły.

W drugiej połowie nasza drużyna minimalnie przeważała, niestety brakowało trochę szczęścia. W słupki trafiali Kozieł, Gunia i Węgrzyn minimalnie niecelne strzały oddali Grzesik, Rachwalski, Węgrzyn i Kozieł. Po za tym szczęśliwie w bramce przeciwników spisywał się bramkarz, który liczne celne strzały bronił nogami. Zespół Orłów stworzył sobie również kilka dobrych okazji i zdobył jednego gola po błędzie naszej defensywy.