Drukuj

W pierwszym meczu towarzyskim jaki (nie licząc dwóch mini sparingów z Nafciarzem Bóbrka po sześciu zawodników oraz na orliku po siedmiu zawodników z Tęczą Zręcin) nasza drużyna uległa "B" klasowej Zorzy 03 Łubienko 2:5.

W pierwszej połowie to nasza drużyna była lepsza i schodziła na przerwę prowadząc 2:1 po golach Grzesika i Mędrka. W drugiej niestety brakło sił i rywale wbili nam aż 4 gole (niestety dobrego dnia nie miał M. Wolski, który zawinił przy trzech bramkach). Pomimo porażki nasza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony i stworzyła sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. Niestety zawiodła skuteczność.