0:2

W niedzielę 25 marca Błękitni podejmowali zaprzyjaźnioną drużynę z Bóbrki - Nafciarza. Goście przyjechali w dwunastu, jedynym rezerwowym był Dominik Baszak, nowy bramkarz. Nie dane mu było jednak sprawdzić się w swojej domyślnej roli, gdyż musiał w dwudziestej piątej minucie zastąpić kontuzjowanego kolegę w polu. Chwilę później strzelił Błękitnym gola. Dość nieoczekiwany debiut jak na bramkarza. W doliczonym czasie drugiej połowy wynik podwyższył Michał Jurczak i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2, co część kibiców obydwu drużyn uznało za dużą niespodziankę. Dużo zamieszania na boisku powodował silny wiatr, który zmieniając trajektorię lotu piłki skutecznie utrudniał grę wszystkim zawodnikom.

Skład: Michał Wolski - Stanisław Kozieł, Wojciech Bularski (85" Gerwin Gunia), Jerzy Skalski, Kamil Węgrzyn - Dominik Kania (46" Tomasz Szymbara), Mateusz Grzesik, Adrian Wolski, Piotr Mędrek (65" Modest Gunia), Daniel Skalski - Przemysław Dubis (46" Daniel Łopatkiewicz)

Oceny zawodników Błękitnych w skali 0-6 po meczu z Nafciarzem Bóbrka: