1:3

W niedzielnym spotkaniu niestety nie udało się powstrzymać pewnie kroczącej po awans drużyny z Wojaszówki.

W pierwszej połowie goście mieli znaczną przewagę ale nie stworzyli wielu akcji podbramkowych. Te, które mieli, wystarczyły jednak by strzelić 2 bramki. My również mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, jednak minimalnie pomylił się Grzesik. Na przerwę więc schodziliśmy z bagażem dwóch bramek.

Po zmianie stron coś ruszyło, Rędzinianka już tak nie naciskała, jednak po nieporozumieniu obrońców i bramkarza przyjezdni szybko podwyższyli na 0:3. Po tej bramce praktycznie cała drużyna ruszyła do ataku, teraz to my przeważaliśmy. Niestety nasze akcje nie były skuteczne. W końcu udało się nam strzelić bramkę. Piłkę w polu karnym przyjął Adrian Wolski, Gerwin Gunia wysunął ją na strzał, a Tomek Gunia huknął jak z armaty. Ta bramka dała nam cień nadziei. Niestety nie udało się już nic strzelić i przegraliśmy 1:3.

Skład: Michał Wolski - Paweł Rachwał (70" Adrian Wolski) Stanisław Kozieł, Wojciech Bularski, Daniel Skalski - Tomasz Gunia, Dominik Kania (80" Piotr Mędrek), Mateusz Grzesik, Tomasz Rachwalski - Tomasz Szymbara (75" Gerwin Gunia), Jerzy Skalski (46" Modest Gunia)

Oceny zawodników Błękitnych w skali 0-6 po meczu z Rędzinianką Wojaszówka: