Drukuj

3-0

Niestety ponosimy kolejną dotkliwą porażkę. Przegrywamy 3:0 po słabej grze, spowodowanej w dużym stopniu przez braki kadrowe (zastanawia postawa niektórych młodych zawodników).

Pierwszą bramkę strzelamy sami sobie, autorem feralnej bramki jest Adrian Wolski. Następnie gospodarze mają dwie stuprocentowe sytuację, jednak marnują je i na przerwę schodzimy z tylko jednobramkową stratą.

Po zmianie stron obraz naszej gry uległ nieznacznej poprawie, jednak to Zamczysko miało dalej inicjatywę. Gospodarze nie wykorzystali karnego, jednak po kilkunastu minutach było już 3:0.

Doskonałe sytuację w naszej drużynie mieli Tomasz Szymbara i Tomasz Rachwalski, jednak w końcowej fazie akcji zabrakło im zimnej krwi.

Źródło: blekitnizeglce.futbolowo.pl

Skład: Michał Wolski - Stanisław Kozieł, Daniel Skalski, Kamil Węgrzyn, Adrian Wolski - Mateusz Grzesik, Dominik Kania, Tomasz Rachwalski, Jerzy Skalski - Tomasz Szymbara, Gerwin Gunia

Oceny zawodników Błękitnych w skali 0-6 po meczu z Zamczyskiem Odrzykoń: