Drukuj

0:1

W dzisiejszą bardzo gorącą środę pojechaliśmy do Krosna na mecz z Orlewem Suchodół. Ponieważ był to dzień roboczy nie mieliśmy optymalnego składu, jednak nie traciliśmy nadziei i bardzo zależało nam na tym, aby przerwać złą passę 3 przegranych z rzędu.

Mecz od początku był pod naszą kontrolą. Często gościliśmy pod bramką gospodarzy, jednak nie potrafiliśmy wykorzystać stworzonych sytuacji. Orlew sporadycznie przedzierał się w naszą 16-tkę, jednak defensywa nie dopuściła do straty bramki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, który zawdzięczamy koszmarnej skuteczności w ofensywie.

Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani, widząc, że mamy wyraźną przewagę. W dalszym ciągu mieliśmy inicjatywę. W pewnym momencie nasz zawodnik został sfaulowany tuż przed linią pola karnego przy prawym jego narożniku. Do piłki podszedł Kamil Węgrzyn. Strzelił w mur a odbita piłka szybowała tuż przed nim. "Morda" zbytnio się nie zastanawiając uderzył futbolówkę z woleja w prawy górny róg bramki. Rozpaczliwie interweniujący golkiper z Suchodołu nie miał zbytnich szans na wyłapanie tak pięknego strzału. Prowadzimy 1:0, jednak do końcowego gwizdka jeszcze dużo czasu. Mieliśmy multum dobrych sytuacji na podwyższenie wyniku - Piotr Mędrek nie wykorzystał sytuacji sam na sam, Mateusz Grzesik kilkakrotnie nie trafiał w bramkę, a Adrian Wolski przeniósł piłkę nad poprzeczką. Na szczęście nasi obrońcy nie pozwolili odebrać sobie zwycięstwa i mecz zakończył się z korzyścią dla Błękitnych.

Źródło: blekitnizeglce.futbolowo.pl

Skład: Michał Wolski - Paweł Rachwał, Wojciech Bularski, Kamil Węgrzyn, Gerwin Gunia - Tomasz Gunia, Mateusz Grzesik, Tomasz Szymbara, Dominik Kania - Piotr Mędrek  (75" Adrian Wolski), Modest Gunia

Oceny zawodników Błękitnych w skali 0-6 po meczu z Orlewem Suchodół: