Drukuj

2:3

W sobotę zmierzyliśmy się na własnym stadionie z Grodziskiem Wietrzno. Jednym z problemów był brak bramkarza, który tuż przed meczem nabawił się kontuzji. Z tego powodu na bramce stanął Stanisław Kozieł.

Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando - stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych, jednak wykorzystaliśmy tylko jedną a autorem bramki był Dominik Kania. Mieliśmy jeszcze kilka bardzo dobrych okazji, niestety znów zawiodła skuteczność. Tak więc na przerwę schodziliśmy z jednobramkową zaliczką.

Druga połowa bardziej obfitowała w bramki, niestety więcej ich zdobyli goście. Po kilku minutach gry, napastnika Grodziska sfaulował w polu karnym Gerwin Gunia. Sędzia wskazał na wapno. Rzut karny został wykorzystany i był już remis. Za kilka chwil zawodnicy z Wietrzna mieli kolejną okazję. S. Kozieł wyszedł do górnej piłki jednak uprzedził go gracz Grodziska. Piłkę z linii bramkowej wybił Rachwał, jednak ta odbiła się od słupka, a następnie znalazła się pod nogami napastnika naszych przeciwników, który podał do swojego kolegi a ten wyprowadził Grodzisko na prowadzenie. Nie straciliśmy nadziei i atakowaliśmy. W pewnym momencie wywalczyliśmy rzut rożny. Kamil Węgrzyn zakręcił piłkę na krótki słupek, bramkarz popełnił błąd i znów był remis. Jednak niedługo cieszyliśmy się nim. W chwilę później goście podwyższyli na 2:3. Staraliśmy się po raz kolejny wyrównać, jednak zabrakło szczęścia a i sędzia dopomógł gościom - w ostatniej akcji pokazał spalonego podczas gdy nasz zawodnik znajdował się za plecami co najmniej 3 obrońców Grodziska, co potwierdziło nawet kilku bezstronnych obserwatorów. Chociaż pod koniec pierwszej połowy nie odgwizdał ewidentnego spalonego dla gości i jeszcze ukarał ich zawodnika żółtą kartką za dyskusje. Cóż po raz kolejny zabrakło nam szczęścia podczas meczu z Wietrznem....

Podziękowania należą się naszemu Klubowi Kibica, który niedawno wznowił swoją działalność a dziś bardzo głośno dopingował zawodników.

Źródło: blekitnizeglce.futbolowo.pl

Skład: Stanisław Kozieł - Paweł Rachwał, Modest Gunia, Gerwin Gunia, Kamil Węgrzyn - Tomasz Szymbara (75" Adrian Wolski), Dominik Kania, Tomasz Gunia, Jerzy Skalski - Daniel Łopatkiewicz (75" Piotr Mędrek), Mateusz Grzesik

Oceny zawodników Błękitnych w skali 0-6 po meczu z Grodziskiem Wietrzno:
Kozieł: 5 (za to że stanął na bramce i choć puścił gole, które obronić powinien to zasłużył na tą notę)