LKS BŁĘKITNI Żeglce 62 LKS TAJFUN Łubno

Dziś rozegraliśmy pierwszy sparing przed rundą jesienną, a naszym rywalem był Tajfun Łubno. Na mecz ledwo zebraliśmy jedenastkę.

W początkowej fazie meczu gra, zwłaszcza obronna nam się nie układała, a goście mieli sporo sytuacji bramkowych, których na szczęście nie wykorzystali. Jednak to my pierwsi zdobyliśmy gola, którego autorem był Dominik Kania. Jednak po kilku minutach wyrównał były zawodnik Błękitnych - Michał Wilk. Tuż przed zmianą stron ponownie wyszliśmy na prowadzenie - po asyście Kamila Dońka drugą bramkę zdobył Kania. Tak więc wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza część spotkania.

Drugą połowę zaczęliśmy z impetem i graliśmy już o wiele lepiej, aczkolwiek nadal nie za dobrze. Już po kilku minutach na 3:1 podwyższył Tomek Szymbara strzałem z pierwszej piłki z 11-ego metra. Poszliśmy za ciosem i w chwilę później Hat-Tricka skompletował Dominik Kania, który uderzeniem głową zmieścił piłkę w siatce. Goście odpowiedzieli i zmienili wynik na 4:2 po akcji sam na sam. Jednak później już my rządziliśmy i dzieliliśmy na boisku, piątą bramkę strzelił Szymbara po akcji sam na sam, a wynik na 6:2 ustalił Kamil Doniek.