• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

II I III kolejka DLH  sromotna porażka i w końcu zwycięstwo!!

 

 

Zamex - HDK PCK Żeglce  11:3  Doniek x2 , Wolski


HDK PCK Żeglce:

Mędrek - Woźniak , T. Gunia , G. Gunia , Wolski , Doniek , Kozieł , Szymbara , Węgrzyn


W sobotę nasza drużyna spotkała się z zespołem Zamexu - faworytem ligi. Niestety zdecydowanie lepsi okazali się rywale, pokonując HDK PCK aż 11:3. O takim a nie innym wyniku przesądziła ostatnia minuta pierwszej połowy, w której to straciliśmy aż 4 gole i ze stanu 1:2 zrobiło się 1:6. Lepiej pozostawić to bez komentarza. 
W drugiej połowie nasza gra wyglądała trochę lepiej, ale i tak straciliśmy 5 bramek.


Statystyki

Drużyna

Strzały

Strzały celne

Strzały niecelne

Rzuty rożne

Rzuty karne

Karne przedłużone

Faule

HDK Żeglce

18

12

6

0

0

0

6

ZAMEX

32

18

14

1

0

0

4

 

 


HDK PCK Żeglce - Bociany z Ghany   2:1  Doniek , T. Gunia


HDK PCK Żeglce:

Mędrek - Kozieł , T. Gunia , M. Gunia , G. Gunia , Doniek , Wolski , Szymbara , Węgrzyn  

Po sromotnej porażce w sobotę nasza drużyna spotkała się z młodzieżą z Jasionki. Nie był to tak mocny rywal jak w poprzedniej kolejce więc, wynik tego meczu był sprawą otwartą. Nasi zawodnicy na szczęście wyciągnęli konsekwencje z dwóch poprzednich spotkań i nie grali już tak nonszalancko co przyniosło efekt w postaci zwycięstwa 2:1.

 

Statystyki

Drużyna

Strzały

Strzały celne

Strzały niecelne

Rzuty rożne

Rzuty karne

Karne przedłużone

Faule

HDK Żeglce

14

6

8

1

0

0

6

BOCIANY

22

6

16

0

0

0

6
Wyniki oraz tabela na stronie www.dlh.futbolowo.pl !


Friq