II I III kolejka DLH  sromotna porażka i w końcu zwycięstwo!!

Zamex - HDK PCK Żeglce  11:3  Doniek x2 , Wolski

HDK PCK Żeglce:

Mędrek - Woźniak , T. Gunia , G. Gunia , Wolski , Doniek , Kozieł , Szymbara , Węgrzyn

W sobotę nasza drużyna spotkała się z zespołem Zamexu - faworytem ligi. Niestety zdecydowanie lepsi okazali się rywale, pokonując HDK PCK aż 11:3. O takim a nie innym wyniku przesądziła ostatnia minuta pierwszej połowy, w której to straciliśmy aż 4 gole i ze stanu 1:2 zrobiło się 1:6. Lepiej pozostawić to bez komentarza.
W drugiej połowie nasza gra wyglądała trochę lepiej, ale i tak straciliśmy 5 bramek.

HDK PCK Żeglce - Bociany z Ghany   2:1  Doniek , T. Gunia

Mędrek - Kozieł , T. Gunia , M. Gunia , G. Gunia , Doniek , Wolski , Szymbara , Węgrzyn

Po sromotnej porażce w sobotę nasza drużyna spotkała się z młodzieżą z Jasionki. Nie był to tak mocny rywal jak w poprzedniej kolejce więc, wynik tego meczu był sprawą otwartą. Nasi zawodnicy na szczęście wyciągnęli konsekwencje z dwóch poprzednich spotkań i nie grali już tak nonszalancko co przyniosło efekt w postaci zwycięstwa 2:1.