X i XI kolejka DLH. W końcu zwycięstwo i wysoka porażka.

HDK PCK Żeglce - Górnik Lipowica  5:2 Gunia T. x2 , Gunia M. x2 , Szymbara

HDK PCK

Mędrek - Gunia T , Gunia M , Gunia G , Szymbara , Rachwalski , Wolski , Wilk

W spotkaniu tym nasi piłkarze zaprezentowali się zdecydowanie lepiej od rywali i zasłużenie pokonali przeciwników 5:2. Przy odrobinie szczęścia wygrana powinna być trochę wyższa jednak w kilku sytuacjach brakowało kilku cm. do zdobycia bramki. W meczu tym mieliśmy zabójczą skuteczność na 6 celnych strzałów aż 5 znalazło drogę do siatki.

Mędrek - Gunia M , Gunia G , Wolski , Szymbara

Już przed meczem nasza drużyna stanęła przed niemal niemożliwym zadaniem (czyt. zwycięstwo) ponieważ na to spotkanie udało się zebrać tylko "gołą" piątkę. W pierwszej połowie puki nasi zawodnicy mieli jeszcze sporo sił stawiali rywalom skuteczny opór a nawet długo prowadzili. Niestety B&S zdołał tuż przed końcem pierwszej połowy wyrównać.
W drugiej połowie co było do przewidzenia nasi opadali z każdą minutą z sił co skutecznie wykorzystywali przeciwnicy wbijając nam 7 goli. Nasza drużyna pierwszą część sezonu zakończyła na 10-m miejscu w tabeli czyli zdecydowanie poniżej oczekiwań.