W sobotę 22.06.2013 odbyły się trzecie zawody tej rangi. W imprezie wystartowało 10 par
z siedmiu gmin Powiatu krośnieńskiego.

Gminę Chorkówka reprezentowały dwie pary Konrad Skalski i Rafał Szczur z Żeglec
oraz Damian Kłusek i Patryk Munia (Świerzowa Polska / Kopytowa).

Zdecydowanie lepiej zaprezentowała się bardziej ograna i doświadczona para Kłusek / Munia która wyszła z cztero zespołowej grupy z miejsca drugiego i rywalizowała w dalszej części zawodów o pozycje 4-6. Ostatecznie zawodnicy z Gminy Chorkówka uplasowali się na miejscu piątym. Natomiast zawodnicy z naszej miejscowości przegrali obydwa spotkania z parami Rafał Leśniak / Sebastian Guzik (Gmina Miejsce Piastowe) 7:15 oraz z Sebastian Stańczak / Maciej Barczewski (Gmina Iwonicz Zdrój) 10:15 i ostatecznie zajęli ostatnie trzecie miejsce w swojej grupie.

Zawody wygrali Zbigniew Mosoń / Rafał Caban (Gmina Krosno).

Konrad Skalski / Rafał Szczur

Pary z pierwszych sześciu miejsc uhonorowane zostały pamiątkowymi pucharami , dyplomami a wszystkie startujące zespoły dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie. Nagrody wręczał wicestarosta krośnieński Andrzej Guzik oraz wójt gminy Miejsce Piastowe Marek Klara. Sędzią głównym turnieju był Pan Janusz Eustachiewicz .