Niedziela, 9 lutego 2014r., godz. 13:00 - Stadion w Chorkówce

LKS BŁĘKITNI Żeglce 3 - 3 LKS NAFTA Chorkówka

Wolski Michał, Sajdak Jakub, Kozieł Stanisław, Węgrzyn Kamil, Gunia Modest, Gunia Gerwin, Gunia Tomasz, Wolski Adrian, Szymbara Tomasz, Rachwalski Tomasz, Delimata Norbert, Dubis Przemysław, Skalski Jerzy, Doniek Kamil, Wilk Michał, Grzesik Mateusz.

Bramki dla BŻ zdobyli:

Dubis Przemysław

Grzesik Mateusz

Doniek Kamil

Mecz rozpoczęliśmy szybkim objęciem prowadzenia - po wrzutce Grzesika na 1:0 strzelił dobrze dysponowany w sparingach Dubis. Kilka minut później jest już 2:0 po dobitce Grzesika.

Następnie troszkę zwolniliśmy tempo, i do końca połowy mieliśmy 2, ale za to jakie dogodne, sytuacje, których o dziwo nie wykorzystał Dubis, zabrakło szczęścia i dobrego wykończenia.

Natomiast Nafta miała dużo szczęścia. Gola kontaktowego zdobyli po zagapieniu się naszej obrony i... z pozycji spalonej Strzelcem Daniel Kurowski. Na remis strzelili z rzutu karnego po faulu Modesta Guni - strzelił Przemysław Cieśluk.

W drugiej połowie nasza gra wyglądała tragicznie - po zejściu Grzesika i Szymbary ofensywa bardzo źle funkcjonowała. Po kilkunastu minutach zdarzały się dobre sytuacje, niestety nie wykorzystaliśmy ich. Dopiero w ok. 75 minucie na 3:2 strzelił Doniek. Na nasze nieszczęście, po błędzie obrońcy, sam na sam wyszedł Mackoś i doprowadził do wyrównania.

Remis zdecydowanie powinien cieszyć Naftę, ponieważ my, przez naszą nieporadność w ofensywie nie wykorzystaliśmy wielu wspaniałych sytuacji.