Terminarz Dukielskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej
I kolejka – 05.11.2011 (sobota)
1. | Godzina 16:00 | Jasionka Juniorzy | : | Orły z Milczy | 1:10 | (1:5) |
2. | Godzina 16:40 | B&S Fighter`s | : | Beskid Równe | 6:6 | (2:3) |
3. | Godzina 17:20 | Dolina Śmierci Iwla | : | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | 4:4 | (1:1) |
4. | Godzina 18:00 | Orły Piesika | : | Victoria Tylawa | 6:2 | (2:0) |
5. | Godzina 18:40 | Przełęcz II Dukla | : | HDK Żeglce | 10:2 | (3:2) |
Pauza - Huragan Jasionka
II kolejka 08.11.2011 (wtorek)
1. | Godzina 18:00 | Victoria Tylawa | : | Przełęcz II Dukla | 2:7 | (0:3) |
2. | Godzina 18:40 | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | : | Orły Piesika | 4:6 | (1:4) |
3. | Godzina 19:20 | Beskid Równe | : | Dolina Śmierci Iwla | 2:4 | (0:2) |
4. | Godzina 20:00 | Orły z Milczy | : | B&S Fighter`s | 7:2 | (3:1) |
5. | Godzina 20:40 | Huragan Jasionka | : | Jasionka Juniorzy | 7:5 | (4:2) |
Pauza HDK Żeglce
III kolejka 13.11.2011 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | B&S Fighter`s | : | Huragan Jasionka | 3:4 | (2:2) |
2. | Godzina 16:10 | Dolina Śmierci Iwla | : | Orły z Milczy | 3:3 | (0:3) |
3. | Godzina 16:50 | Orły Piesika | : | Beskid Równe | 7:3 | (4:1) |
4. | Godzina 17:30 | Przełęcz II Dukla | : | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | 5:3 | (4:0) |
5. | Godzina 18:10 | HDK Żeglce | : | Victoria Tylawa | 0:9 | (0:6) |
Pauza – Jasionka Juniorzy
IV kolejka 20.11.2011 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | : | HDK Żeglce | 5:5 | (3:2) |
2. | Godzina 16:10 | Beskid Równe | : | Przełęcz II Dukla | 2:5 | (1:2) |
3. | Godzina 16:50 | Orły z Milczy | : | Orły Piesika | 3:1 | (2:1) |
4. | Godzina 17:30 | Huragan Jasionka | : | Dolina Śmierci Iwla | 4:6 | (2:1) |
5. | Godzina 18:10 | Jasionka Juniorzy | : | B&S Fighter`s | 0:4 | (0:1) |
Pauza - Victoria Tylawa
V kolejka 27.11.2011 (niedziela)
1. | Godzina 16:00 | Dolina Śmierci Iwla | : | Jasionka Juniorzy | 14:6 | (5:1) |
2. | Godzina 16:40 | Orły Piesika | : | Huragan Jasionka | 3:3 | (2:2) |
3. | Godzina 17:20 | Przełęcz II Dukla | : | Orły z Milczy | 7:5 | (1:4) |
4. | Godzina 18:00 | HDK Żeglce | : | Beskid Równe | 5:4 | (3:1) |
5. | Godzina 18:40 | Victoria Tylawa | : | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | 4:7 | (2:2) |
Pauza – B&S Fighter`s
VI kolejka 29.11.2011 (wtorek)
1. | Godzina 18:00 | Beskid Równe | : | Victoria Tylawa | 2:4 | (1:2) |
2. | Godzina 18:40 | Orły z Milczy | : | HDK Żeglce | 8:1 | (4:0) |
3. | Godzina 19:20 | Huragan Jasionka | : | Przełęcz II Dukla | 2:5 | (2:3) |
4. | Godzina 20:00 | Jasionka Juniorzy | : | Orły Piesika | 0:7 | (0:4) |
5. | Godzina 20:40 | B&S Fighter`s | : | Dolina Śmierci Iwla | 4:3 | (2:2) |
Pazua – Iwełka Jarząb-Ski
VII kolejka 04.12.2011 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | Orły Piesika | : | B&S Fighter`s | 3:3 | (1:2) |
2. | Godzina 16:10 | Przełęcz II Dukla | : | Jasionka Juniorzy | 2:2 | (1:1) |
3. | Godzina 16:50 | HDK Żeglce | : | Huragan Jasionka | 2:3 | (1:2) |
4. | Godzina 17:30 | Victoria Tylawa | : | Orły z Milczy | 3:8 | (1:2) |
5. | Godzina 18:10 | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | : | Beskid Równe | 9:2 | (4:1) |
Pauza - Dolina Śmierci Iwla
VIII kolejka 06.12.2011 (wtorek)
1. | Godzina 18:00 | Orły z Milczy | : | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | 5:1 | (3:0) |
2. | Godzina 18:40 | Huragan Jasionka | : | Victoria Tylawa | 8:3 | (2:2) |
3. | Godzina 19:20 | Jasionka Juniorzy | : | HDK Żeglce | 0:1 | (1:3) |
4. | Godzina 20:00 | B&S Fighter`s | : | Przełęcz II Dukla | 8:4 | (7:1) |
5. | Godzina 20:40 | Dolina Śmierci Iwla | : | Orły Piesika | 2:5 | (2:4) |
Pauza – Beskid Równe
IX kolejka 11.12.2011 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | Przełęcz II Dukla | : | Dolina Śmierci Iwla | 8:1 | (1:0) |
2. | Godzina 16:10 | HDK Żeglce | : | B&S Fighter`s | 5:9 | (1:4) |
3. | Godzina 16:50 | Victoria Tylawa | : | Jasionka Juniorzy | 4:2 | (2:2) |
4. | Godzina 17:30 | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | : | Huragan Jasionka | 5:1 | (2:0) |
5. | Godzina 18:10 | Beskid Równe | : | Orły z Milczy | 0:5 | (wo) |
Pauza - Orły Piesika
X kolejka 13.12.2011 (wtorek)
1. | Godzina 18:00 | HDK Żeglce | : | Orły Piesika | 1:4 | (1:2) |
2. | Godzina 18:40 | Victoria Tylawa | : | Dolina Śmierci Iwla | 3:6 | (2:2) |
3. | Godzina 19:20 | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | : | B&S Fighter`s | 3:3 | (1:2) |
4. | Godzina 20:00 | Beskid Równe | : | Jasionka Juniorzy | 4:1 | (1:0) |
5. | Godzina 20:40 | Orły z Milczy | : | Huragan Jasionka | 8:3 | (5:2) |
Pauza - Przełęcz II Dukla
XI kolejka 18.12.2011 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | Huragan Jasionka | : | Beskid Równe | 4:6 | (3:2) |
2. | Godzina 16:10 | Jasionka Juniorzy | : | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | 3:4 | (2:2) |
3. | Godzina 16:50 | B&S Fighter`s | : | Victoria Tylawa | 3:7 | (0:1) |
4. | Godzina 17:30 | Dolina Śmierci Iwla | : | HDK Żeglce | 8:0 | (4:0) |
5. | Godzina 18:10 | Orły Piesika | : | Przełęcz II Dukla | 1:6 | (1:2) |
Pauza - Orły z Milczy
XII kolejka 20.12.2011 (wtorek)
1. | Godzina 18:00 | Gas Metan Milcza | : | Jasionka Juniorzy | 14:4 | (9:1) |
2. | Godzina 18:40 | Beskid Równe | : | B&S Fighter`s | 5:11 | (3:7) |
3. | Godzina 19:20 | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | : | Dolina Śmierci Iwla | 3:4 | (2:0) |
4. | Godzina 20:00 | Victoria Tylawa | : | Orły Piesika | 4:10 | (3:5) |
5. | Godzina 20:40 | HDK Żeglce | : | Przełęcz II Dukla | 2:6 | (0:3) |
Pauza - Huragan Jasionka
XIII kolejka 27.12.2011 (wtorek)
1. | Godzina 18:00 | Przełęcz II Dukla | : | Victoria Tylawa | 10:5 | (7:2) |
2. | Godzina 18:40 | Orły Piesika | : | Iwełka Jarząb-Ski Iwla | 2:3 | (0:1) |
3. | Godzina 19:20 | Dolina Śmierci Iwla | : | Beskid Równe | 4:3 | (1:1) |
4. | Godzina 20:00 | B&S Fighter`s | : | Gas Metan Milcza | 6:4 | (2:0) |
5. | Godzina 20:40 | Jasionka Juniorzy | : | Huragan Jasionka | 2:3 | (0:1) |
Pauza - HDK Żeglce
XIV kolejka 3.01.2012 (wtorek)
1. | Godzina 18:00 | Huragan Jasionka | : | B&S Fighters | 3:13 | (0:4) |
2. | Godzina 18:40 | Gas Metan Milcza | : | Dolina Śmierci Iwla | 7:4 | (4:2) |
3. | Godzina 19:20 | Beskid Równe | : | Orły Piesika | 2:5 | (1:3) |
4. | Godzina 20:00 | Iwełka Jarząb-ski | : | Przełęcz II Dukla | 3:6 | (3:4) |
5. | Godzina 20:40 | Victoria Tylawa | : | HDK Żeglce | 4:3 | (1:1) |
Pauza - Jasionka Juniorzy
XV kolejka 8.01.2012 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | HDK Żeglce | : | Iwełka Jarząb-ski | 1:8 | (0:3) |
2. | Godzina 16:10 | Przełęcz II Dukla | : | Beskid Równe | 7:6 | (1:2) |
3. | Godzina 16:50 | Orły Piesika | : | Gas Metan Milcza | 0:2 | (0:0) |
4. | Godzina 17:30 | Dolina Śmierci Iwla | : | Huragan Jasionka | 4:4 | (2:1) |
5. | Godzina 18:10 | B&S Fighters | : | Jasionka Juniorzy | 5:3 | (2:1) |
Pauza - Victoria Tylawa
XVI kolejka 15.01.2012 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | Jasionka Juniorzy | : | Dolina Śmierci Iwla | 0:10 | (0:6) |
2. | Godzina 16:10 | Huragan Jasionka | : | Orły Piesika | 4:6 | (3:2) |
3. | Godzina 16:50 | Gas Metan Milcza | : | Przełęcz II Dukla | 3:2 | (1:1) |
4. | Godzina 17:30 | Beskid Równe | : | HDK Żeglce | 4:0 | (3:0) |
5. | Godzina 18:10 | Iwełka Jarząb-ski | : | Victoria Tylawa | 7:3 | (4:1) |
Pauza - B&S Fighters
XVII kolejka 17.01.2012 (wtorek)
1. | Godzina 18:00 | Victoria Tylawa | : | Beskid Równe | 2:12 | (0:7) |
2. | Godzina 18:40 | HDK Żeglce | : | Gas Metan Milcza | 5:4 | (1:2) |
3. | Godzina 19:20 | Przełęcz II Dukla | : | Huragan Jasionka | 7:4 | (3:1) |
4. | Godzina 20:00 | Orły Piesika | : | Jasionka Juniorzy | 5:2 | (2:2) |
5. | Godzina 20:40 | Dolina Śmierci Iwla | : | B&S Fighters | 6:4 | (2:4) |
Pauza - Iwełka Jarząb-ski
XVIII kolejka 21.01.2012 (sobota)
1. | Godzina 15:00 | B&S Fighters | : | Orły Piesika | 2:7 | (0:1) |
2. | Godzina 15:40 | Jasionka Juniorzy | : | Przełęcz II Dukla | 4:1 | (1:0) |
3. | Godzina 16:20 | Huragan Jasionka | : | HDK Żeglce | 6:3 | (3:1) |
4. | Godzina 17:00 | Gas Metan Milcza | : | Victoria Tylawa | 12:3 | (4:1) |
5. | Godzina 17:40 | Beskid Równe | : | Iwełka Jarząb-ski | 7:7 | (1:4) |
Pauza - Dolina Śmierci Iwla
XIX kolejka 29.01.2012 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | Iwełka Jarząb-ski | : | Gas Metan Milcza | 5:6 | (4:1) |
2. | Godzina 16:10 | Victoria Tylawa | : | Huragan Jasionka | 5:5 | (2:1) |
3. | Godzina 16:50 | HDK Żeglce | : | Jasionka Juniorzy | 1:1 | (1:1) |
4. | Godzina 17:30 | Przełęcz II Dukla | : | B&S Fighters | 7:7 | (2:5) |
5. | Godzina 18:10 | Orły Piesika | : | Dolina Śmierci Iwla | 4:3 | (2:1) |
Pauza - Beskid Równe
XX kolejka 5.02.2012 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | Dolina Śmierci Iwla | : | Przełęcz II Dukla | 0:1 | (0:1) |
2. | Godzina 16:10 | B&S Fighters | : | HDK Żeglce | 6:4 | (4:2) |
3. | Godzina 16:50 | Jasionka Juniorzy | : | Victoria Tylawa | 4:3 | (3:2) |
4. | Godzina 17:30 | Huragan Jasionka | : | Iwełka Jarząb-ski | 3:3 | (2:0) |
5. | Godzina 18:10 | Gas Metan Milcza | : | Beskid Równe | 6:5 | (1:2) |
Pauza - Orły Piesika
XXI kolejka 12.02.2012 (niedziela)
1. | Godzina 15:30 | Orły Piesika | : | HDK Żeglce | 5:3 | (4:3) |
2. | Godzina 16:10 | Dolina Śmierci Iwla | : | Victoria Tylawa | 6:5 | (3:4) |
3. | Godzina 16:50 | B&S Fighters | : | Iwełka Jarząb-ski | 5:3 | (0:1) |
4. | Godzina 17:30 | Jasionka Juniorzy | : | Beskid Równe | 3:6 | (0:3) |
5. | Godzina 18:10 | Huragan Jasionka | : | Gas Metan Milcza | 1:10 | (0:3) |
Pauza - Przełęcz II Dukla
XXII kolejka 19.02.2012 (niedziela)
1. | Godzina 14:00 | Beskid Równe | : | Huragan Jasionka | 5:0 | (wo) |
2. | Godzina 14:40 | Iwełka Jarząb-ski | : | Jasionka Juniorzy | 3:3 | (0:2) |
3. | Godzina 15:20 | Victoria Tylawa | : | B&S Fighters | 1:7 | (1:2) |
4. | Godzina 16:00 | HDK Żeglce | : | Dolina Śmierci Iwla | 6:3 | (2:2) |
5. | Godzina 16:40 | Przełęcz II Dukla | : | Orły Piesika | 1:5 | (1:2) |
Pauza - Gas Metan Milcza