Szczegóły
Super User
Kategoria: Aktualności
Opublikowano: 30 styczeń 2017
Odsłony: 4196
Poniżej przedstawiamy aktualną listę zarejestrowanych zawodników i zawodniczek Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym Żeglce 2017. Prosimy zawodników o sprawdzenie czy są obecnie zarejestrowani i znajdują się na liście, gdyż docierają do nas sygnały o sporadycznych problemach z rejestracją do Biegu.
Nadal posiadamy kilka wolnych miejsc.
Lista uczestników Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym Żeglce 2017
Nordic Walking - 6 km
nr
imię
nazwisko
14
Krzysztof
Gierlasiński
17
Dominika
Żebracka
18
Krystyna
Świeboda
24
Magda
Gierlasińska
37
Robert
Lis
46
Anna
Misiołek
47
Agnieszka
Pasieka
54
Wojciech
Bilik
55
Adrian
Socha
56
Joanna
Hanus
62
Bernadetta
Szpiech
63
Halina
Ćwiąkala
87
Karol
Ruciński
90
101
107
108
112
117
122
123
Katarzyna
Piotr
Monika
Justyna
Krzysztof
Tomasz
Joanna
Maciek
Garbacik
Dedowicz
Ziemba
Wierdak
Zdeb
Serwa
Rachwalska
Kurdziel
nr
Bieg - 1963 m
28
Leszek
Leśniak
29
Magdalena
Czubska
33
Krystian
Jaracz
36
Paweł
Wójcik
42
Włodzimierz
Foryś
43
Marek
Zajchowski
44
Michał
Latkiewicz
61
Michał
Wolski
66
Edyta
Węgrzynowska
69
Iwona
Wielgosz
77
Mateusz
Kurowski
80
Elzbieta
Szwed
82
Mirosław
Guzik
83
Weronika
Guzik
84
Paulina
Mosoń
85
Urszula
Farbaniec
86
Magdalena
Kurowska
88
Lukasz
Twarog
91
Aleksandra
Świeboda
93
99
100
106
114
118
119
Gabriel
Adrian
Mateusz
Piotr
Adam
Dariusz
Monika
Wąsik
Wolski
Grzesik
Karol
Lachowicz
Bielamowicz
Wiklowska
nr
Bieg - 6 km
11
Artur
Panaś
12
Daniel
Skalski
13
Dominik
Kania
20
Tomasz
Rachwalski
30
Sabina
Cieślak
34
Karol
Winiarski
38
Grzegorz
Gądela
39
Jarosław
Kurcoń
40
Marcin
Misiołek
41
Dariusz
Błażejowski
45
Kinga
Kij
48
Patryk
Augustyn
51
Jerzy
Skalski
63
Damian
Szpiech
64
Sławek
Markuszka
65
Krzysztof
Mrozek
67
110
Adam
Kustroń
70
Maciej
Steliga
71
Jan
Rodzinka
72
Maciej
Janocha
73
Sebastian
Binkowicz
74
Natalia
Kurek
76
Rafał
Kin
79
Ewelina
Wacławska
109
Grzegorz
Szybisty
94
Dawid
Jaślar
95
Magdalena
Iskrzycka
96
98
102
103
104
105
109
110
111
115
116
120
121
Jerzy
Andrzej
Artur
Łukasz
Sebastian
Sławomir
Grzegorz
Adam
Jarosław
Mateusz
Ilona
Jerzy
Anna
Szwast
Walczyk
Wierdak
Zajchowski
Gruszka
Kukulski
Szybisty
Kustroń
Krawczyk
Bieszczad
Bieszczad
Dybaś
Dybaś