• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Już po raz piąty mieszkańcy wszystkich miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2018, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku WIELBŁĄDA! Egzotyczny aktor weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2018 roku.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli. Udział w nim mogą wziąć tylko te miejscowości, które mają podpisaną z Fundacją umowę na organizację OTK 2018.
Wizytę wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów.
Konkurs trwa od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 i jest podzielony na dwa etapy:
1. od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 24 listopada 2017 r. do godz. 12.00 – głosowanie na stronie www.orszak.org
2. od 25 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 – głosowanie na 10 finalistów z pierwszego etapu na profilu Facebook: Orszak Trzech Króli
Każda osoba może zagłosować jeden raz w pierwszym etapie i drugi raz w drugim etapie. W pierwszym etapie na podany adres mailowy wysyłana jest wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić. W drugim etapie, aby oddać głos, należy skomentować post na Facebooku dotyczący jednej z miejscowości, która przeszła do finału konkursu. Mogą komentować tylko Ci, którzy już polubili Profil Facebookowy Orszaku Trzech Króli. Komentarz musi zawierać co najmniej jedno logiczne zdanie.
Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki obu etapów konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB. Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny w pierwszy etapie na stronie konkursu, a w drugim na profilu na FB.
Jak zagłosować na miejscowość?
Krok 1
wybór miejscowości; wpisujemy Żeglce (koniecznie przez duże „Ż”)
Krok 2
wpisanie adresu mailowego
Krok 3
akceptacja regulaminu konkursu
Krok 4
kliknij w link, który dostaniesz na skrzynkę (warunek konieczny, aby głos był ważny)
UWAGA! Jeśli link nie przychodzi od razu poczekaj do 1h i sprawdź czy nie został umieszczony w spamie.
Bardzo prosimy o włączenie się do konkursu.
Chcąc nam pomóc kliknij w podany link i postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami: konkurs głosuj na wielbłąda i wygraj korony