• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

BŻ - LKS Łęki Strzyżowskie 1:8 (K. Czuchrzyński)

Paweł Cyburt - Tobiasz Węgrzyn, Przemysław Czuchrzyński, Magdalena Wierdak (80' Sabina Czuchrzyńska), Aleksandra Olech - Konrad Delimata, Kacper Kraus, Kamil Gackowski (65' Kacper Dyląg), Konrad Kijek (60' Wiktor Waliszko) - Konrad Czuchrzyński, Konrad Ochała.

Wczoraj, 13 kwietna zmarł Jan Rodzinka ze Zręcina. Radny Gminy Chorkówka, Społecznik, założyciel Klubu Biegacza Athletic w Zręcinie... Składamy serdeczne wyrazy współczucia bliskim. Zapraszamy na Mszę Świętą polową pod Krzyżem Partyzanckim nas Przylaskach za duszę Jana Rodzinki, która odbędzie się dzisiaj 14 kwietna o godzinie 17:30

BŻ - Chlebianka Chlebna 4:0 (2:0)

W dniu wczorajszym odbyliśmy pierwszą w tym sezonie wycieczkę. Na inaugurację sezonu wycieczkowego, dla rozruszania mięsni po zimie, wybraliśmy bardzo łatwy szlak. 

Wędrówkę rozpoczęliśmy od uroczej miejscowości Bukowiec, skąd udaliśmy się na Korbanię(894 m.n.p.m), na której znajduje się wieża widokowa, z której oglądać można panoramę Bieszczad Wysokich oraz Zalewu Solińskiego. Zchodząc z Korbani, przez przełęcz Hyrcza udaliśmy się do Łopienki, gdzie podziwialiśmy zabytkową Cerkiew. Kolejnym punktem naszej wyprawy był Rezerwat Sine Wiry, oraz Kapliczka Szczęśliwego Powrotu. Bieszczady przywitały nas piękną pogodą, która towarzyszyła nam do samego końca. Uczestnicy szczęśliwi i zadowoleni już pytali o kolejną naszą wyprawę. W tym miejscu chcemy zaprosić wszystkich na już ambitniejszą trasę, którą planujemy na 1 czerwca br. W dzień dziecka zapraszamy w Tatry, a konkretnie na szlak Kuźnice-Polana Kalatówki-Hala Kondratowa - Kondracka Kopa ew. Giewont. Szczegóły wyprawy podamy wkrótce.

KGW Żeglce zaprasza na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą KRASICZYN - BOLESTRASZYCE w dniu 25.05.2019. Podczas wycieczki udamy się do okazałego Zamku w Krasiczynie, oraz Arboretum w Bolestraszycach, które o tej porze roku powita nas wspaniale kwitnącymi magnoliami, azaliami i różanecznikami.

Znalezione obrazy dla zapytania zamek krasiczyn Znalezione obrazy dla zapytania arboretum bolestraszyceZnalezione obrazy dla zapytania arboretum bolestraszyce

[Wczorajszy artykuł był oczywiście prima aprilisowym żartem :-)]

W dniu wczorajszym w Zręcinie odbył się IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wydarzenie to skupiło bardzo dużą liczbę uczestników oraz kibiców i sympatyków. Przy bardzo pięknej pogodzie, w pięknej scenerii przyrody, zawodom towarzyszyły również liczne atrakcje. Na zaproszenie Organizatorów odpowiedziały także Władze Samorządowe nie tylko z naszej Gminy, ale również Powiatu i Województwa.

Podkategorie