• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce apelujemy do mieszkańców naszej parafii, żeby rozważyli brak udziału w niedzielnych Mszach Świętych. Szczególnie prosimy o nieopuszczanie domów przez osoby starsze, o obniżonej odporności, osłabionych oraz takich, które mają z takimi osobami styczność aby nie narażać ich na zarażenie. Również pozostałych mieszkańców prosimy o ty, by rozważyli pozostanie w domu, gdyż w każdej Mszy Świętej może brać udział maksymalnie 50 osób.

Komunikat Kurii Metropolitalnej (Przemyśl, 14 marca 2020 r.)

Zarządzenie Metropolity Przemyskiego w związku z zagrożeniem epidemią (Przemyśl, 13 marca 2020 r., L. dz. 401/041/2020)

RADIO FARA: Transmisje 14-15 marca 2020 r.

Mając na uwadze ocenę stanu bezpieczeństwa wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, odwołuję zebrania wiejskie zaplanowane w ciągu najbliższych dwóch tygodni (nowe terminy zostaną wyznaczone z uwzględnieniem sytuacji związanej z zagrożeniem). Apeluję także o odwołanie przedsięwzięć, wydarzeń i spotkań organizowanych na terenie naszej gminy przez inne instytucje i organizacje, by ograniczyć ryzyko zakażenia.

Bieg Tropem Wilczym 2020 za nami. Przedstawiamy oficjalne wyniki:

Przepraszamy, ale w związku z dużym zainteresowaniem brakło już wolnych miejsc i zakończyliśmy zapisy na Dzień Kobiet...

Uprzejmie informujemy, że opłaty za I ratę podatku rolnego, leśnego oraz od nieruchomości pobierane będą w Domu Ludowym w Żeglcach w dniach:

12 marca (czwartek) w godzinach 16:30-19:00

13 marca (piątek) w godzinach 8:00-11:00 oraz 16:00-19:00

14 marca (sobota) w godzinach 9:00-11:00

W sobotę 22.2.20 w sali Domu Ludowego odbył się finał drugiej edycji plebiscytu na NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA ŻEGLEC.
W plebiscycie udział wzięło 18 uczestników (wybranych przez organizatorów) z pośród 73 sportowców którzy reprezentowali w ubiegłym roku naszą miejscowość lub BŻ (niestety nie wszyscy wyrazili chęć udziału w plebiscycie).

Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, realizacji planów i marzeń wszystkim Wam drogie Panie w dniu Waszego Święta składa brzydka część rady sołeckiej

W poniedziałek 24 lutego od godziny 15:30 w Domu Ludowym w Żeglcach będzie wydawana pomoc żywnościowa osobom, które się zakwalifikowały.

Podkategorie