• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

W ubiegła sobotę 4 marca 2023 r. w naszym sołectwie odbyła się XI edycja ogólnopolskiego Biegu Tropem Wilczym. Imprezę tę zorganizowaliśmy po raz siódmy, a na starcie zawodów stanęło ponad stu uczestników. 

XI Bieg Żołnierzy Wyklętych ''Tropem Wilczym'' Żeglce 2023.

Lista zgłoszonych zawodników (stan na 1.03.2023 na godz. 20:00).

Informujemy że w związku z awarią wodociągu na terenie sołectwa Żeglce może dojść do przerw w dostawie lub spadków ciśnienia poboru wody. Awaria jest w trakcie usuwania. Prosimy o wyrozumiałość.

11 marca 2023 roku o godz. 16:00 w Domu Ludowym w Żeglcach odbędzie się spotkanie wiejskie, na którym zostaną przedyskutowane najważniejsze dla naszej miejscowości sprawy a także podział środków na drogi i tematy bieżące.

04 marca 2023  odbędzie się XI edycja ogólnopolskiego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym 2023. Nasze sołectwo po raz siódmy przystępuje do organizacji tego Biegu.
Głównym organizatorem Biegu jest LKS ‘’Błękitni’’ Żeglce, a współorganizatorami  Rada Sołecka, Urząd Gminy Chorkówka, KGW oraz Ochotnicza Straż Pożarna.

Uprzejmie informujemy mieszkańców Sołectwa Żeglce,

Regulamin Biegu Tropem Wilczym ŻEGLCE 2023

Uprzejmie informujemy, że mieszkańcy naszego sołectwa zainteresowani otrzymaniem pomocy żywnościowej,

UG Chorkówka zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w naborze wniosków do projektu na dostawę i montaż zbiorników na deszczówkę. Szczegóły poniżej:

Podkategorie