• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej nasi piłkarze zmierzyli się z wiceliderem ligi Przełęczą II Dukla. Pierwszy strzał na bramkę w meczu oddał Grzesik, jednak był on zbyt słaby aby zaskoczyć bramkarza Dukli. Rywale zaatakowali w 3-ciej minucie co zakończyło się stratą pierwszego gola po błędzie Rachwała. Strata bramki demobilizująco podziałała na naszych zawodników, którzy po prostych błędach w 4-tej minucie stracili dwa gole.

Mecz rozpoczął się od ataków naszych zawodników na bramkę rywali. Pierwszy groźny strzał wybroniony przez bramkarza rywali oddał Kozieł. W drugiej i trzeciej minucie na bramkę przeciwników groźnie strzelali Grzesik i Gunia, jednak te strzały znów obronił golkiper Doliny. Zemściło się to w czwartej minucie, kiedy to Gunia nie upilnował najlepszego strzelca Doliny, Solińskiego, który wyprowadził Iwlę na prowadzenie.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy OSP w Żeglcach zachęca wszystkich w wieku od 18 do 65 lat do honorowego oddawania krwi. Tak niewiele potrzeba aby komuś pomóc. Wystarczy być zdrowym i zgłosić się do najbliższego Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w naszym przypadku w szpitalu w Krośnie. Po wstępnych badaniach niewielkiej próbki krwi i przebadaniu przez lekarza stwierdza się, czy kandydat jest zdrowy. Następnie pobiera się 450 ml krwi.

Klub HDK PCK podejmował pingpongistów UKS Cebulka II Warzyce. Gospodarze wyszli z tej konfrontacji obronną ręką, przegrywając tylko jedną grę.

W ramach X kolejki DLH nasza drużyna zmierzyła się z doświadczonym i o wiele wyżej notowanym zespołem z Dukli Orłami Piesika.

W pierwszej minucie rywale stworzyli sobie dwie groźne okazje, jednak na posterunku był Wolski. Aż do siódmej minuty na boisku nie wiele się działo a jedyna godna odnotowania sytuacja miała miejsce w piątej minucie kiedy to Grzesik z ośmiu metrów strzelił pół metra obok bramki.