• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

W dzisiejszym meczu nasi zawodnicy spotkali się z wyżej notowaną drużyną F&S Fighter's Dukla. Pierwsze 5 minut nie było porywającym widowiskiem, ponieważ obie drużyny skoncentrowały się na defensywie.

W szóstej minucie po rzucie rożnym rywale zdobywają pierwszego gola. Na odpowiedź naszej ekipy czekaliśmy minutę. Po ładnej zespołowej akcji wyrównującą bramkę strzałem z trzech metrów zdobył Węgrzyn. Niestety kolejne minuty należały do przeciwników, którzy po indywidualnych błędach naszych zawodników w pierwszej części zdobyli jeszcze 3 bramki. Niestety nasi w pierwszej części wiele nie zaprezentowali i oddali tylko trzy celne strzały na bramkę (Rachwalski, Grzesik, Rachwał). To że straciliśmy "tylko" 4 gole to zasługa dobrze broniącego Wolskiego.

Mecz Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego pomiędzy Skarbkiem II Gogołów a Klubem HDK Żeglce zakończył się zwycięstwem krwiodawców 10 do 4.

4-10
   

Od tygodnia zawodnicy Klubu HDK występują w nowych strojach. Komplety zostały ufundowane przez pana Janusza Frużyńskiego, Prezesa Błękitnych Żeglce. Ze strojów korzysta sekcja tenisa stołowego, halowej piłki nożnej oraz siatkówki. Na pewno posłużą długo i pomogą w efektowny sposób szerzyć ideę honorowego krwiodawstwa. Zarząd Klubu HDK pragnie złożyć serdeczne podziękowania sponsorowi.

Drużyna tenisa stołowego Klubu HDK Żeglce nareszcie rozegrała mecz u siebie. Podejmowaliśmy drużynę Jasiołka Szebnie. Własny teren okazał się szczęśliwy i udało się pokonać rywali 10-0.

W dzisiejszym meczu DLH nasza drużyna spotkała się z zamykającymi tabelę Juniorami Jasionki. Początek meczu to uważna, obustronna gra w defensywie z nielicznymi akcjami obydwu zespołów.

Pierwszą w miarę dobrą okazję do zdobycia bramki w 7 min. miał Grzesik, jednak bramkarz Jasionki obronił jego strzał. Grający niemal całym zespołem na swojej połowie rywale czyhali tylko na kontry, jednak mądrze prowadzący grę nasi zawodnicy nie pozwalali im na wiele i przeciwnicy w pierwszej części mieli tylko dwie okazje do zdobycia gola, które wybronił Wolski.