• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

W dniach 3.3.2005 do 4.4.2005 w Domu Kultury w Kobylanach odbyła się szósta edycja tych zawodów przeznaczonych dla miłośników celulidowaj piłeczki kyórych tym razem wystartowało 82 z dziesięciu miejscowości naszej Gminy. Turniej jak co roku organizowany był przez Urząd Gminy w Chorkówce w osobie Bogusława Packa któremu pomagał Tomasz Serwa z Klubu Młodzieży w Żeglcach. Do sprawnego przeprowadzenia tych zawodów przyczynił się również Klub Młodzieży z Kobylan.

W dniach 21.2.2004 - 5.3.2004 w Domu Strażaka w Żeglcach odbyła się piąta edycja tego największego turnieju dla amatorów. Tym razem w zawodach wystartowało 57 zawodniczek i zawodników z dziesięciu miejscowości naszej Gminy.

Zawody jak co roku organizowane były przez Urząd Gminy w Chorkówce w osobie Bogusława Packa oraz tym razem przez Klub Młodzieży w Żeglcach [ Tomasz Serwa] i LKS Błękitni Żeglce [Dubis Jacek]. Organizacja zawodów stała na wysokim poziomie co podkreślali sami zainteresowani [czyt. zawodnicy]. Cały turniej cieszył się również sporym zainteresowaniem kibiców których najwięcej było na finałowym meczu kategorii 15/20 [ponad 50 osób!!].

W dniach 2/9 lutego 2002 roku w Domu Ludowym w Chorkówce odbyła się trzecia edycja tej popularnej imprezy dla tenisistów amatorów. W zawodach wystartowało ponad 60 zawodniczek i zawodników z dwunastu miejscowości naszej gminy. Zawody były bardzo sprawnie zorganizowane przez Urząd Gminy w Chorkówce w osobie pana Bogusława Packa oraz Kluby Młodzieżowe działające na terenie naszej gminy.

W dniach 8-15 marca 2003 roku w Domu Ludowym w Bóbrce odbyła się czwarta edycja tego popularnego turnieju dla miłośników pingponga. W zawodach wzięło udział ponad 90 zawodniczek i zawodników z 13u miejscowości naszej Gminy. Zawody zorganizowane były przez Bogusława Packa z Urzędu Gminy Chorkówka który był sędzią głównym zawodów oraz przez Tomasza Serwe z Klubu Młodzieży w Żeglcach.