• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Kolejny dobry występ Magdy i Dominiki.

W sobotę 27 sierpnia 2016 r. na boisku obok Domu Strażaka odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Sołtysa Żeglec. W turnieju wystartowały trzy drużyny, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Do rywalizacji przystąpiło Łubno Szlacheckie oraz dwie drużyny z Żeglec.

Wyniki poszczególnych meczy:

Żeglce I – Łubno Szlacheckie 2:0

Łubno Szlacheckie – Żeglce II 0:2

Mecz o pierwsze miejsce za porozumieniem stron toczył się do trzech wygranych setów:

Żeglce II – Żeglce I 3:0

Drużna zwycięzców turnieju zagrała w składzie: Wojciech Bularski, Roman Skowron, Paweł Rachwał, Grzegorz Węgrzynowski, Mateusz Grzesik i Klaudia Głowacka.

Żeglce I wystąpiły w składzie: Konrad Skalski, Krzysiek Łopatkiewicz, Marcin Laskoś, Rafał Szczur, Marlena Gajecka i Małgorzata Wityńska.

Po zakończeniu rywalizacji i wręczeniu pucharów i dyplomów, wszyscy uczestnicy turnieju zaproszeniu zostali na poczęstunek przy ognisku rozpalonym przez dzieci z młodzieżowej grupy strażackiej.

Dziękuje wszystkim za udział i również tym, którzy pomogli w zorganizowaniu tego turnieju.

 

Magda Gierlasińska i Dominika Żebracka zaprezentowały się z bardzo dobrej strony na trasie 5-cio kilometrowego marszu "Siekiernika, który odbył się w niedzielne popołudnie w Krościenku Wyżnym.

 

VI Mistrzostwa Żeglce 5-tek Piłkarskich rozstrzygnięte. Zwycięzcą Ara Team.
W sobotnie upalne popołudnie na stadionie Błękitnych odbyły się szóste już Mistrzostwa Żeglec piątek piłkarskich W turnieju wystartowały 4 drużyny, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”.