• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

29 sierpnia 2015 r. (sobota) o godz. 15.00 na boisku obok Domu Strażaka odbędzie się IV turniej "dzielnic" o Puchar Sołectwa Żeglce w siatkówce. W turnieju uczestniczyć mogą jednie mieszkańcy Żeglec. Drużyna może liczyć maksymalnie siedmiu zawodników (sześciu grających + jeden rezerwowy). Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do momentu rozpoczęcia turnieju. Zapraszamy wszystkich chętnych do rywalizacji w turnieju.

GW

18 lipca 2015 r. na stadionie ”Błękitnych” Żeglce odbyły się V Mistrzostwa Żeglec piątek piłkarskich.

Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny: Błękitne Sąsiady, Błękitne Orły, Żegleckie Lwy oraz Żeglecka Brać, które rozegrały między sobą pojedynki systemem „każdy z każdym”.

W tym roku po raz pierwszy udało się zorganizować Bieg o Puchar Sołectwa Żeglce. W przedsięwzięcie zaangażowało się kilka grup działających na terenie naszej wsi; Rada Sołecka, Ochotnicza Straż Pożarna oraz LKS „Błękitni” Żeglce.

Do biegu przystąpiło łącznie 21 zawodników; 17 mężczyzn i 4 kobiety. Do pokonania była piękna, aczkolwiek bardzo wymagająca trasa prowadząca przez las. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali dyplomy za udział, w kategorii kobiet zawodniczki z miejsc I – IV otrzymały nagrody rzeczowe, w kategorii mężczyzn nagrodzone zostały miejsca od I do X. Najlepsza trójka w każdej kategorii otrzymała pamiątkowe statuetki. Dodatkowo dla biorących udział w biegu przygotowany został ciepły posiłek.

V Mistrzostwa Żeglec dwójek siatkarskich rozstrzygnięte !!!


 

12 lipca 2015 r. na boisku trawiastym obok OSP Żeglce odbyły się V Mistrzostwa Żeglec dwójek siatkarskich. Do rywalizacji zgłosiło się 9 par, które zostały podzielone na trzy grupy. W dalszej fazie rozgrywek (półfinały) uczestniczyły zespoły z pierwszych miejsc w grupie oraz jedna drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem punktów.

więcej w rozwinięciu....

 

27 czerwca 2015 r. (sobota) odbędzie się pierwszy bieg o Puchar Sołectwa Żeglce. Start biegu przewidziany jest na godzinę 15.30. Zbiórka uczestników o godzinie 14.45 obok Domu Strażaka w Żeglcach. Organizatorem biegu jest: Rada Sołecka, LKS "Błękitni" Żeglce oraz OSP Żeglce, a patronat medialny pełni portal www.zeglce.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłoszenia się do dnia 25 czerwca (czwartek) godzina 22.00 pod numerami telefonów podanymi w regulaminie lub przez kontakt z sołtysem (obok).

Dla najlepszych zawodników i zawodniczek przewidziano również nagrody rzeczowe.

Ze względu na wiele pytań informujemy że zgłaszać i startować mogą zawodnicy nie tylko z naszej miejscowości wobec czego zachęcamy do udziału w biegu.

 

 

W rozwinięciu znajdziesz szczegółowy REGULAMIN BIEGU oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY