• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

W związku z obfitymi opadami deszczu i złymi warunkami atmosferycznymi w ostatnich dniach, a w konsekwencji fatalnym stanem trasy biegu, organizatorzy I Biegu o Puchar Sołectwa Żeglce dbając o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników zmuszeni są do przełożenia biegu na inny termin. Nowym terminem I Biegu o Puchar Sołectwa Żeglce będzie 27 czerwca 2015 (sobota).

Regulamin Biegu pozostaje bez zmian,  a każdy uczestnik, który zgłosił się do dnia dzisiejszego o powyższym fakcie zostanie poinformowany telefonicznie.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy 27 czerwca 2015 r.

W czwartek 12 lutego 2015 roku w Kinie Sokół w Rymanowie odbyła się uroczysta Gala Finałowa XIV Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Powiatu Krośnieńskiego 2014 roku. Duży sukces osiągnęli reprezentanci naszej miejscowości.

szczegóły w rozwinięciu....

 

Garść zaległych informacji z DLH i ALS.

 

Ruszyła XIV edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Powiatu Krośnieńskiego 2014 roku. Wśród nominowanych znaleźli się 4 mieszkańcy Gminy Chorkówka, w tym 3 ludzi ściśle związanych z Żeglcami.

W Plebiscycie wybiera się drogą sms-ową oraz poprzez kupony zamieszczane w gazecie Nowe Podkarpacie 5 spośród 25 nominowanych sportowców oraz po jednym z 9 nominowanych trenerów i działaczy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na uroczystej gali w lutym 2015 roku.

 

 

Aby zagłosować należy wysłać następujący SMS:

 

Numer: 7136 (1,23 zł z VAT)

Treść: PKSx,x,x,x,x,Tx,Dx

 

gdzie w miejsce "x" należy wstawić odpowiedni numerek kandydata z danej kategorii, BEZ spacji

 

Lista kandydatów:



Kategoria SPORTOWIEC (PKS):

  1. Sławomir Bogacz (LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska, piłka nożna)
  2. Piotr Bryś (GKS Zamczysko Odrzykoń, piłka nożna)
  3. Weronika Bykowska (CWKS Legia Warszawa, strzelectwo)
  4. Waldemar Czado (Stowarzyszenie Nasz Rymanów, sekcja biegowa Finish Rymanów)
  5. Konrad Dranka (Tęcza Zręcin, piłka nożna)
  6. Jacek Grabski (GKS Zamczysko Odrzykoń,piłka nożna)

  7. Stanisław Jaźwiecki (Klub Biegacza GOSiR Krościenko Wyżne, lekkoatletyka)
  8. Filip Kociuba (KTS GOSiR Krościenko Wyżne, tenis stołowy)
  9. Hubert Kopczyk (UKS TKKF MOSiR Dukla,tenis stołowy)
  10. Jacek Kostycz (LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska)
  11. Marcin Kuliga (KKB MOSiR Krosno, lekkoatletyka)
  12. Ewelina Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne, narciarstwo biegowe)
  13. Kryspin Paradysz (KS Budo Krosno, karate)
  14. Wojciech Pelczar (MUKS Podkarpacie Jedlicze, narciarstwo biegowe)
  15. Rafał Penar (IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, biathlon)
  16. Wiktor Penar (IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, biathlon)
  17. Sławomir Skóra (Bike Team GOSiR Jedlicze, kolarstwo górskie)
  18. Dawid Stanisz (LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska, piłka nożna)
  19. Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko, biathlon)
  20. Krzysztof Wałęga (MUKS Podkarpacie Jedlicze, strzelectwo)
  21. Tomasz Wąchała (WKS Rędzinianka Wojaszówka, piłka nożna)
  22. Grzegorz Węgrzynowski (Stabilizator Chorkówka, siatkówka)
  23. Krzysztof Wiernusz (Stowarzyszenie Nasz Rymanów, sekcja biegowa Finish Rymanów)
  24. Michał Wolski (Błękitni Żeglce, piłka nożna)
  25. Jakub Zima (Iwonka Iwonicz/Cosmos Nowotaniec, piłka nożna)
 

 

Kategoria TRENER (T):

  1. Ryszard Chowaniec (UKS Żarniak Jaśliska, piłka nożna, biegi przełajowe)
  2. Robert Gorzynik (Kotwica Korczyna, piłka nożna)
  3. Mariusz Jakieła (IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, biathlon)
  4. Józef Kudroń (MUKS Podkarpacie Jedlicze, łucznictwo)
  5. Bogdan Maciejewski (UKS TKKF MOSiR Dukla, tenis stołowy)
  6. Mariusz Michalski (GKS Zamczysko Odrzykoń, piłka nożna)
  7. Artur Piotrowski (UKS Gem Posada Górna)
  8. Stanisław Wierdak (LKS Nafta Chorkówka, piłka nożna)
  9. Witold Zatorski (Klub Biegacza GOSiR Krościenko Wyżne, lekkoatletyka)

 

Kategoria DZIAŁACZ (D):

  1. Mariusz Biskup (MUKS Podkarpacie Jedlicze)
  2. Jarosław Farbaniec (LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska)
  3. Lucjan Hawrot (Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSiK”, GKS Wisłok Krościenko Wyżne)
  4. Dariusz Jęczkowski (Akademia Piłkarska Aktiv Pro Rymanów)
  5. Jerzy Kaleta (Towarzystwo Sportowe ProFamilia Wojaszówka)
  6. Stanisław Paszek (UKS TKKF MOSiR Dukla)
  7. Jacek Pinkowicz (LKS Iskra Iskrzynia)
  8. Krzysztof Rajchel (Iwonka Iwonicz)
  9. Tomasz Serwa (Błękitni Żeglce)

 

 

 

Mieszkańcy Żeglec i ludzie związani ze sportem w Żeglcach:

 

 

 

 

 

 

 

Pozostali kandydaci z naszej gminy: