• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Tenisiści stołowi HDK PCK zakończyli zmagania ligowe zajmując drugie miejsce w tabeli. Przypominamy wyniki spotkań naszej drużyny.

27 lutego w sali Domu Ludowego w Zręcinie został rozegrany mecz HDK PCK Żeglce - MKS Skarbek II Gogołów, który zakończył się wynikiem 10:1. Był to ostatni mecz krwiodawców w tym sezonie, którzy zapewnili sobie drugie miejsce w tabeli. Wielkie podziękowania dla zaprzyjaźnionego LKS Tęcza Zręcin za udostępnienie nam sali.

W meczu ostatniej kolejki DLH nasza drużyna podejmowała czołową drużynę ligi Dolinę Śmierci Iwla.

Spotkanie było bardzo wyrównane. W pierwszej połowie obydwie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji podbramkowych i wykorzystały po dwie okazje (z naszej strony bramki zdobyli Grzesik i Gunia). Rywale w pierwszej części nie wykorzystali przedłużonego rzutu karnego.

W niedzielę 26 lutego drużyna HDK PCK Żeglce odwiedziła Szebnie w celu rozegrania dwóch spotkań: z Jasiołką Szebnie (11. kolejka) oraz z UKS Cebulka II Warzyce (13. kolejka). Najpierw rozegrano mecz z zespołem z Warzyc. Krwiodawcy zwyciężyli 2-10. Następnie stanęli w szranki z gospodarzami z Szebni. Pojedynek również rozstrzygnął się po ich myśli wynikiem 6-10, jednak po meczu zawodnicy zgodnie przyznali, że odczuwają skutki rozegrania dwóch spotkań po sobie,dodatkowo dzień wcześniej brali udział w turnieju. Zaplanowany na poniedziałek mecz ze Skarbkiem II Gogołów (12. kolejka) będzie zakończeniem trzydniowego maratonu pingpongowego i jednocześnie ostatnim meczem sezonu w lidze drużyny z Żeglec.

18 lutego w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zręcinie odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Klubu HDK Zręcin. Wzięli w nim udział członkowie Klubu HDK Zręcin i OSP Zręcin oraz: Marian Wszołek, Kierownik PCK Krosno, Julian Szmyd, Honorowy Prezes Stowarzyszenia Klubów HDK, Ryszard Prętnik, Sołtys Zręcina, przedstawiciele klubów HDK z Ustrobnej i Żeglec.