• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Uprzejmie informujemy, że opłaty za I ratę podatku rolnego, leśnego oraz od nieruchomości pobierane będą w Domu Ludowym w Żeglcach w dniach:

12 marca (piątek) w godzinach 8:00-11:00 oraz 15:00-17:30

15 marca (poniedziałek) w godzinach 9:00-11:00 oraz 15:00-18:00

Bukiet skomponowany z kwiatów sezonowych i róż - Kwiaty Dużo Radości

Za zdrowie Pań za zdrowie, szampana pijmy aż do dna Panowie,
Za zdrowie Pań za zdrowie, Jedyny toast który niechaj wiecznie trwa..

Zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania na kolejną edycję Tropem Wilczym do Żeglec

Ważna informacja dotycząca odbioru gabarytów. Szczegóły w linku poniżej:

Wzorem roku ubiegłego, istnieje możliwość zapisu na zakup ziemniaków sadzeniaków następujących odmian:

Worki z odpadami komunalnymi muszą być oznakowane kodami kreskowymi (z podziałem na rodzaj odpadów), umieszczonymi w widocznym miejscu na worku. Odpady w workach bez oznaczenia kodem kreskowym nie będą odbierane. Naklejki z poprzednich lat są nieaktualne! Dozwolone jest oddawanie odpadów w workach z poprzednich dystrybucji z logo firmy "fbserwis, FBSerwis Karpatia Sp. z o.o Gmina Chorkówka".
W przypadku wykorzystania kodów kreskowych na dany rodzaj odpadów, istnieje możliwość wydrukowania dodatkowej puli kodów. Taką informację należy zgłosić telefonicznie (tel 134386952), lub zgłosić się osobiście do Urzędu Gminy Chorkówka (pokój 23).
Oznaczone worki z odpadami należy wystawiać przed posesję najpóźniej do godz.7:00 w dniu odbioru. wg harmonogramu odbioru odpadów.

W najbliższych dniach przedstawiciele handlowi firmy Krosoft będą odwiedzali żegleckie domostwa na terenie Wygody i Debrzy w celu uzyskania pozwoleń wymaganych do budowy sieci światłowodowej firmy Krosoft. Przyłącza powinny być wykonane do czterech miesięcy, jednak jest to zależne od uzyskanych pozwoleń. W imieniu wszystkich pragnących przyłączenia się do sieci światłowodowej prosimy o wyrażanie zgody szczególnie tych, którzy nie są tym zainteresowani. Pozwólmy sąsiadom uzyskać dostęp do narzędzia szczególnie teraz potrzebnego do sprawnej zdalnej pracy oraz nauki.

Uprzejmie informujemy, że nakazy podatkowe na rok 2021 będą wydawane w Domu Ludowym w Żeglcach w dniach:
18.02 (czwartek) w godzinach 9:00-12:00
19.02 (piątek) w godzinach 9:00-11:00 oraz 15:00-17:30

Mieszkańcy naszego Sołectwa zainteresowani otrzymaniem pomocy żywnościowej, proszeni są o zgłaszanie się do GOPS w Chorkówce od dnia 26 stycznia 2021 do dnia 05 lutego 2021,

Podkategorie