• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Uprzejmie informujemy mieszkańców, że worki na odpady na rok 2019 wydawane będą w naszym sołectwie w najbliższy czwartek tj. 20 grudnia 2018 roku od godz. 9.00 do 19.00 w Domu Ludowym. 

Szczegóły poniżej:

http://chorkowka.pl/index.php/2018/12/10/worki-na-odpady-segregowane-naklejki-na-worki-oraz-harmonogramy-odbioru-odpadow-na-2019-rok/

Żródło: www.chorkowka.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 3 zagra w Żeglcach. Więcej informacji na plakacie.

W niedzielę, 18 listopada 2018 r., w Domu Ludowym w Żeglcach odbyło się otwarcie wystawy „Żeglce naszych Przodków – Podróż w głąb historii lokalnej”, która prezentuje rezultaty projektu pod tym samym tytułem, realizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żeglce „Że Chcę” od lata tego roku w ramach programu Patriotyzm Jutra.

W miniony piątek odbyło się walne zebranie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce "Że Chcę". Najważniejszą omawianą sprawą była zamiana zarządu stowarzyszenia. 

Już jutro o godzinie 12:30, w sali Domu Ludowego w Żeglcach nastąpi otwarcie wystawy historycznej "Żeglce naszych przodków. Podróż w głąb historii lokalnej". Jest to projekt sfinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu "Patriotyzm jutra". Wystawa jest zwieńczeniem pracy uczestników projektu. 

Ochotnicza Straż Pożarna w Żeglcach informuje, że w najbliższych dniach ulicami naszej miejscowości przejdą strażacy, którzy będą roznosić strażackie kalendarze. 

IV rata podatku rolnego i od nieruchomości będzie pobierana w Domu Ludowym w Żeglcach w następujących dniach:

Obwieszczenie

Już za kilka dni będziemy świętować setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Podkategorie