• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Zakaz wypuszczania drobiu zniesiony link: http://chorkowka.pl/index.php/2017/04/10/zakaz-wypuszczania-drobiu-zniesiony/

Zapraszamy do udziału w pracach nad „Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Chorkówka na lata 2017-2023” link: http://chorkowka.pl/index.php/2017/04/13/zapraszamy-do-udzialu-w-pracach-nad-lokalnym-programem-rewitalizacji-gminy-chorkowka-na-lata-2017-2023-2/

zainteresowanych tematem proszę o zapoznanie się z artykułem link http://chorkowka.pl/index.php/2017/04/06/rewitalizacja/ oraz z dokumentami znajdującymi się na wskazanej stronie:

Badanie ankietowe Chorkówka

Prezentacja

Analiza wskaźnikowa

Formularz do konsultacji obszarów zdegradowanych

 

źródło informacji www.chorkowka.pl

1 maja 2017 r. odbędzie się wycieczka w Bieszczady. Zapraszamy do udziału.

Szczegóły:

Dolina Chochołowska

Uczestnicy wycieczki do Doliny Chochołowskiej przesyłają mieszkańcom naszej wioski pozdrowienia.

Książka Tomasza Serwy "Historia żegleckiego sportu" już gotowa.

Doczekaliśmy się książki o żegleckim sporcie, której duża część poświęcona jest drużynie piłkarskiej. Jednak znajdują się w niej także wszelkie statystyki i liczne fotografie związane z innymi dyscyplinami sportu i wydarzeniami sportowymi, które Tomek skrupulatnie gromadził przez kilkanaście lat i postanowił się nimi podzielić z nami. Książkę zamówiło wiele osób, a tych, którzy jej jeszcze nie posiadają zapraszamy do kupna, bo naprawdę warto!!!
ZAINTERESOWANYCH prosimy o kontakt z Tomkiem i zamówienie książki pod numerem telefonu 501800731.

(PRIMA APRILIS) Kolejny akt wandalizmu w naszej gminie. Niestety tym razem wydarzył się w naszej wiosce.

Dwa artykuły, które ukazały się na naszym portalu w dniu wczorajszym o akcie wandalizmu i o Zebraniu Wiejskim ws. przyłączenia Żeglec do Gminy Jedlicze, były Prima Aprilisowym żartem. Przepraszamy osoby, które w jakiś sposób zostały obrażone lub wprowadzone w błąd.

18 marca 2017 r. w Domu Ludowym w Żeglcach odbyło się Zebranie Wiejskie

 

W zebraniu wzięło udział  42 osoby; w tym Wójt Gminy Chorkówka – Andrzej Koniecki, sołtys – Grzegorz Węgrzynowski, radny – Tadeusz Malik, Rada Sołecka oraz mieszkańcy.

PRIMA APRILIS :-) W niedzielę, 2 IV 2017 o godzinie 13:00 w Domu Ludowym w Żeglcach odbędzie się spotkanie z mieszkańcami naszej miejscowości. Prosimy o liczne przybycie.

Podkategorie