• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Święta Wielkiej Nocy to czas otuchy, nadzieji i miłości. To czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w walkę człowieka. Spróbujmy wykorzystać ten czas, aby nowe życie płynące z głębi tych świąt, stało się źródłem siły i radości oraz pozytywnych zmian w nas samych i otaczającej nas rzeczywistości. Niech światłość płynąca ze Zmartwychwstania Pańskiego napełni wszystkich pokojem i wiarą,
która pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość i przyniesie siłę w chwilach słabości i smutku, a radość wielkanocnego poranka towarzyszy nam każdego dnia.

Znalezione obrazy dla zapytania życzenia wielkanocne

 

Obfitych łask i błogosławieństw, od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych, z radosnym Alleluja życzą Sołtys, Radni, Rada Sołecka oraz przedstawiciele wszystkich organizacji działających na terenie sołectwa Żeglce.

 

BŻ - LKS Łęki Strzyżowskie 1:8 (K. Czuchrzyński)

Paweł Cyburt - Tobiasz Węgrzyn, Przemysław Czuchrzyński, Magdalena Wierdak (80' Sabina Czuchrzyńska), Aleksandra Olech - Konrad Delimata, Kacper Kraus, Kamil Gackowski (65' Kacper Dyląg), Konrad Kijek (60' Wiktor Waliszko) - Konrad Czuchrzyński, Konrad Ochała.

KGW Żeglce zaprasza na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą KRASICZYN - BOLESTRASZYCE w dniu 25.05.2019. Podczas wycieczki udamy się do okazałego Zamku w Krasiczynie, oraz Arboretum w Bolestraszycach, które o tej porze roku powita nas wspaniale kwitnącymi magnoliami, azaliami i różanecznikami.

Znalezione obrazy dla zapytania zamek krasiczyn Znalezione obrazy dla zapytania arboretum bolestraszyceZnalezione obrazy dla zapytania arboretum bolestraszyce

Wczoraj, 13 kwietna zmarł Jan Rodzinka ze Zręcina. Radny Gminy Chorkówka, Społecznik, założyciel Klubu Biegacza Athletic w Zręcinie... Składamy serdeczne wyrazy współczucia bliskim. Zapraszamy na Mszę Świętą polową pod Krzyżem Partyzanckim nas Przylaskach za duszę Jana Rodzinki, która odbędzie się dzisiaj 14 kwietna o godzinie 17:30

BŻ - Chlebianka Chlebna 4:0 (2:0)

W dniu wczorajszym odbyliśmy pierwszą w tym sezonie wycieczkę. Na inaugurację sezonu wycieczkowego, dla rozruszania mięsni po zimie, wybraliśmy bardzo łatwy szlak. 

Wędrówkę rozpoczęliśmy od uroczej miejscowości Bukowiec, skąd udaliśmy się na Korbanię(894 m.n.p.m), na której znajduje się wieża widokowa, z której oglądać można panoramę Bieszczad Wysokich oraz Zalewu Solińskiego. Zchodząc z Korbani, przez przełęcz Hyrcza udaliśmy się do Łopienki, gdzie podziwialiśmy zabytkową Cerkiew. Kolejnym punktem naszej wyprawy był Rezerwat Sine Wiry, oraz Kapliczka Szczęśliwego Powrotu. Bieszczady przywitały nas piękną pogodą, która towarzyszyła nam do samego końca. Uczestnicy szczęśliwi i zadowoleni już pytali o kolejną naszą wyprawę. W tym miejscu chcemy zaprosić wszystkich na już ambitniejszą trasę, którą planujemy na 1 czerwca br. W dzień dziecka zapraszamy w Tatry, a konkretnie na szlak Kuźnice-Polana Kalatówki-Hala Kondratowa - Kondracka Kopa ew. Giewont. Szczegóły wyprawy podamy wkrótce.

Podkategorie