Żeglce

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Żeglce

Sparing 5

Email Drukuj

Niedziela, 2 marca 2014r., godz. 13:00 - Stadion w Żeglcach

Sparing 5

Błękitni Żeglce 6 - 3 KS Szczepańcowa

W sparingu wystąpili:

Wolski Michał - Kozieł Stanisław, Sajdak Jakub, Węgrzyn Kamil, Wilk Michał - Gunia Modest, Kania Dominik, Grzesik Mateusz, Skalski Jerzy - Szymbara Tomasz, Dubis Przemysław oraz Rachwalski Tomasz, Delimata Norbert, Wolski Adrian, Gunia Gerwin, Wierdak Nikodem, Rachwał Paweł, Skalski Daniel, Gunia Tomasz

Bramki dla BŻ zdobyli:

- 2x Dubis Przemysław

- 2x Rachwalski Tomasz

- Szymbara Tomasz

- Gunia Tomasz

 

Koszulki BŻ

Email Drukuj

Zamawiane będą koszulki klubowe we wzorze widocznym powyżej.

Cena: 40 PLN

Zamówienia i wpłata pieniędzy do niedzieli 2 marca u Sławka Gackowskiego, pod nr tel. 726 891 816 lub na facebooku: Sławek Ga.

 

Sparing nr 4

Email Drukuj

Niedziela, 23 lutego 2014 godz. 14:00, Stadion w Żeglcach

IV sparing przed rundą wiosenną

BŁĘKITNI Żeglce 4 - 5 ORZEŁ Faliszówka

 

Przespana pierwsza część pierwszej połowy i szybki hat-trick Damiana Waliszko. Następnie poprawa gry i piękna bramka Pawła Rachwała z woleja. Do połowy 3:1.

Po zmianie stron zdecydowanie lepsza gra BŻ i wyrównanie na 3:3. Drugą bramkę po koronkowej akcji Skalski - Rachwalski - Gunia, wykańcza ten ostatni. na remis strzela Tomek Szymbara po ładnym krzyżowym przerzucie Kani. Niestety po 2 głupich błędach Orzeł strzela doprowadza do 5:3. Na osłodzenie porażki czwartą bramkę zdobył Adrian Wolski precyzyjnym strzałem w okienko i od słupka.

 

Skład:

Wolski Michał - Sajdak Jakub, Rachwał Paweł, Węgrzyn Kamil, Wierdak Nikodem - Wolski Adrian, Rachwalski Tomasz, Kania Dominik, Gunia Modest - Szymbara Tomasz, Skalski Jerzy

 

Portal "Wolne Terminy NFZ"

Email Drukuj

Na wizytę u lekarza-specjalisty trzeba w Polsce czekać od kilku miesięcy nawet do pięciu lat. Absurdalnie długie kolejki na badania czy potrzebne zabiegi spędzają sen z powiek wielu pacjentów.

Często już sam kontakt z lekarzem specjalistom bywa utrudniony. W celu wypełnienia braków jakie powstały po reformach pomiędzy Narodowym Funduszem Zdrowia a pacjentami powstał portal Wolne Terminy NFZ, którego pomysłodawcą jest Pan Rafał Kita.

Twórcy portalu podkreślają, że pragną doprowadzić do sytuacji, w której pacjent bezstresowo uzyska wizytę u lekarza umówioną na odpowiadający mu dzień i godzinę.

Pomoc pacjentom do tej pory była bezpłatna, w związku z rosnącym zainteresowaniem twórcy pomysłu zamierzają wprowadzić spersonalizowane karty.

Od czerwca ubiegłego roku Wolne Terminy NFZ pomogły ponad 400 osobom.

Warto dodać, że terminy badan i zabiegów umawiane są wyłącznie w placówkach, które podpisały umowę z NFZ-tem.

Najważniejsze jest przecież zdrowie i dobro pacjenta, a nie korzyści płynące dla systemu czy prywatnych praktyk lekarskich.


źródło: http://kanal99.pl/2014/02/wolne-terminy-nfz/


Zachęcamy wszystkich potrzebujących pomocy lekarza specjalisty do odwiedzenia tego portalu, który może ułatwić kontakt oraz znacznie skrócić czas oczekiwania na wizytę.

Aby przejść do strony kliknij TUTAJ

 

Sparing z Nafciarzem

Email Drukuj

Niedziela, 16 lutego 2014r., godz. 13:00 - Stadion w Żeglcach

Mecz sparingowy przed rundą wiosenną

LKS BŁĘKITNI Żeglce - LKS NAFCIARZ Bóbrka

 


Strona 10 z 120

Polecamy

Gmina Chorkówka