• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Już po raz trzeci ulicami Żeglec przejdzie Orszak Trzech Króli. Więcej informacji na plakacie oraz na facebook'u, gdzie staramy się na bieżąco relacjonować przygotowania do tego wydarzenia.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 3 zagra w Żeglcach. Więcej informacji na plakacie.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Chorkówka rozbłyśnie pierwsza gwiazdka, zanim zaczniemy dzielić się opłatkiem, mam przyjemność życzyć Wam miłych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, wśród tych, którzy są na dobre i na złe.

W miniony piątek odbyło się walne zebranie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce "Że Chcę". Najważniejszą omawianą sprawą była zamiana zarządu stowarzyszenia. 

Święta Bożego Narodzenia to jedyny taki czas w roku, kiedy wszystko zatrzymuje się w miejscu. Milkną spory,cichną waśnie, zwalniamy tempo. Cały zgiełk i harmider przedświątecznych przygotowań odchodzi na bok, a skupiamy się na Maleńkim Dzięciątku, które przychodzi i każdemu z nas przynosi radość i miłość. Przynosi nam nadzieję na lepsze jutro, na lepszego każdego z nas.  Z okazji tych Świąt przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia. Niech Wigilia i Święta upłyną spokojnie i radośnie, niech Wasze marzenia zamienią się w rzeczywistość, a sukcesy przerosną oczekiwania. Niech ta magiczna Noc przyniesie Wam spokój, radość i miłość, a Nowy 2019 ROK obdaruje pomyślnością  i szczęściem.

Pełnych szczęścia, miłości i radości Świąt życzą: Radni - Iwona i Stanisław, Rada Sołecka oraz przedstawiciele wszystkich organizacji działających na terenie naszej miejscowości.

Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe 2018 i świąteczne wierszyki

Ochotnicza Straż Pożarna w Żeglcach informuje, że w najbliższych dniach ulicami naszej miejscowości przejdą strażacy, którzy będą roznosić strażackie kalendarze. 

Uprzejmie informujemy mieszkańców, że worki na odpady na rok 2019 wydawane będą w naszym sołectwie w najbliższy czwartek tj. 20 grudnia 2018 roku od godz. 9.00 do 19.00 w Domu Ludowym. 

Szczegóły poniżej:

http://chorkowka.pl/index.php/2018/12/10/worki-na-odpady-segregowane-naklejki-na-worki-oraz-harmonogramy-odbioru-odpadow-na-2019-rok/

Żródło: www.chorkowka.pl

Obwieszczenie